Навчальна практика з кормовиробництва

June 27, 2025

З 26 по 28 червня в с. Пустоварівка Білоцерківського району Київської області  на базі навчально-науковоінноваційного центру «Сучасних агротехнологій» НУБіП України «ТОВ "Агрофірма "Колос" навчальна практика з кормовиробництва для студентів 1 курсу СК агробіологічного факультету.

 

Навчальна практика відбулася під керівництвом викладача НУБІП кафедри рослинництва, керівника з розвитку продуктів компанії "Лайф Біохем" Аврамчука Богдана.

Головний зоотехнік господарства Ігор  Івніцький і  заступник з наукової роботи господарства Володимир Батченко презентували місця утримання ВРХ, ферми та високопродуктивні породи:

- молочного напряму Голштинська;

- м'ясомолочного напряму Ангульська (Абердин-ангус), Бельгійська блакитна. Основна годівля  це комбінований корм змішаний в певних пропорціях: сінаж, силос, паста, пивна дробина, концентровані корми, жом, меласа, сіно. Добова норма комбінованого корму на 1 дійну корову 28 кг, що забезпечує високий надій молока більше 40 л. Добовий приріст ВРХ на відгодівлі складає 1200г. Доїння корів 3 разове, закритий молокопровід забезпечує транспортування  молока до холодильника з мінімальним контактом кисню.

Обговорили різновікові групи ВРХ, особливості догляду та випоювання телят молоком, строки переведення в іншу вікову групу.

Оглянули способи зберігання сіна, силосу, сінажу, пасти, пивної дробини, жому, місця зберігання рукави, бурти, кургани, силосні ями, що забезпечують високоякісне консервування і зберігання кормів.

На полях кормової сівозміни бобових і злакових трав розібрали види травосумішей, особливості удобрення і догляду, строки скошування для заготівлі високоякісних кормів.

На машинно-тракторному парку розглянули кормозаготівельну техніку та особливості її застосування для заготівлі якісних кормів.

В конференц залі під час презентацій обговорювали відео особливостей і способів  заготівлі кормів.

Там же презентації обговорили виробничі потужності компанії "Лайф Біохем", портфоліо препаратів з особливостями їх застосування,  лабораторію "Мікробіолаба" та види послуг: аналізи грунту, добрив, води, визначення вірозів, бактеріозів, фітопатологічний стан насіння, рослин і грунту, що в комлексі підвищують рентабельність с/г виробництва.

Дякуємо директору господарства Леоніду Центилу за надану можливість провести навчальну практику із кормовиробництва, отриманий практичний досвід, теплий прийом, смачні обіди.

Дякуємо Збройним Силам за можливість вчити і навчатися під Мирним Українським Небом!

Аврамчук Богдан,

 викладач кафедри рослинництва НУБІП і керівник з розвитку препаратів компанії "Лайф Біохем"

 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook