Ознайомча практика з кормовиробництва для студентів 1 курсу агробіологічного факультету

May 9, 2025

З 5 по 7 травня 2025 року ознайомча практика з кормовиробництва для студентів 1 курсу 1,2,3 груп під керівництвом викладачів кафедри рослинництва: Аврамчука Богдана і Демидася Григорія.  Місце проведення село Пшеничне, Білоцерківського району, Київської області на базі господарства ВП НУБіП "Агрономічна дослідна станція".

Ознайомча практика розпочалась із знайомства з господарством. Земельний банк, основні культури, технологія вирощування і забезпеченість с/г технікою.

Разом із зоотехніком на фермі ми обговорили про загальну кількість поголів'я ВРХ, дійних корів, молочні породи, середній надій на 1 корову, приріст живої ваги на відгодівлі та забезпеченість кормовою базою.

Основні види кормів у господарстві: силос, сінаж, сіно. Концентровані корми: перемелене зерно пшениці, ячменю, кукурудзи. Особливості формування зеленого конвеєра, який забезпечує безперебійне надходження зеленої маси.

Види бобових і злакових кормових трав.

Культури для закладання високоякісного силосу: кукурудза на силос і озиме жито. Фази скошування, поживність, період закладання силосної ями і процес консервування.

Технологія заготівлі високоякісного сіна і сінажу.

Кожний день ми проводили спортивні змагання гри у футбол і волейбол.

Разом із студентами ми облаштували читальний зал: екраном, проектором і ноутбуком - де проводили демонстрацію навчальних   презентаційних матеріалів.

 

Студенти ознайомилися із портфо препаратів компанії "Лайф Біохем": рідкі комплексні добрива, антистресанти, стимулятори росту, моно- та мікродобрива, біологічні препарати, які є інструментом інтенсивних технологій для підвищення рентабельності с/г виробництва.

Ознайомилися сучасною інноваційною лабораторією "Мікробіолаба", що має міжнародну сертифікацію і результати визнаються у всьому світі.

Послуги лабораторії: аналізи грунтів і  їх мікробіологічний стан. Аналіз рослин на вміст елементів живлення, фітопатологію, аналіз насінневого матеріалу. Аналіз добрив на вміст моно- та мікроелементів, аналіз води та ін...

Дякуємо деканату агробіологічного факультету, кафедрі рослинництва за організацію практики, директору господарства за теплий прийом.

Дякуємо Збройним Силам, за можливість вчити і навчатися під мирним Українським Небом!

 

 

Аврамчук Богдан,

асистент кафедри рослинництва

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook