До НУБіП прибула делегація зі Сполучених Штатів Америки: день другий

10 April 2025, 7:52

 

Сьогоднішній день перебування в Національному університеті біоресурсів і природокористування України делегації зі Сполучених Штатів Америки розпочався з лекції її членів для студентів факультетів аграрного менеджменту та інформаційних технологій. Представники некомерційної корпорації AI for Good Foundation Джеймс ХОДСОН та Afina Cultivian Holdings LLC Девід ГОДФРІ-ТОМАС провели її в межах авторського модулю «Стратегічне лідерство» курсу «Вступ до фаху» професора кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності Віталія СКОЦИКА. Тема, яку запропонували гості, викликала у наших студентів значне зацікавлення, що і засвідчили численні запитання.

Програма дня, яка передбачала також знайомство з факультетами і їх навчально-науковими лабораторіями, розпочалася з відвідин Ботанічного саду НУБіП, кафедри ботаніки, дендрології та лісової селекції.

Далі — локації факультету тваринництва та водних біоресурсів з його лабораторіями зоотехнічного аналізу кормів та кормових добавок, конярства, Центром водних біоресурсів та аквакультури ім. В.М. Кондратюка, Голосіївською навчально-дослідною пасікою.

 

 

 

Агробіологічний факультет представив музей ґрунтів, лабораторії безпілотних технологій, диференційованого використання агрохімічних ресурсів.

Факультет захисту рослин, біотехнологій та екології — лабораторію біотехнології та клітинної інженерії.

Факультет інформаційних технологійпродемонстрував гостям свої лабораторії — «Технології штучного інтелекту», вбудованих систем та Інтернет речей, кіберполігон.

Факультет ветеринарної медицини показав Центр репродуктології тварин з банком сперми та ембріонів, банк крові тварин, музей анатомії, лабораторію ветеринарно-діагностичних досліджень.

Завтра очікується підписання меморандуму про взаємопорозуміння, що передбачає намір співпрацювати над створенням Центру передового досвіду наук про життя, сільського господарства та біогеніальності «CE-LAB». Цей центр покликаний стати провідним світовим осередком для дослідників, вчених, інноваторів, фермерів, підприємців, фінансистів та освітян для розробки та впровадження агрохарчових технологій і біогеніальності, необхідних для навколишнього середовища та здоров’я людини в межах фінансово безпечної системи землеробства, біоенергетики та біоекономіки.

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook