В продовження діяльності в рамках Міжнародних програм розвитку освіти та міждисциплінарних досліджень

7 April 2025, 10:20

      Кафедра соціальної роботи та реабілітації  НУБіП Гуманітарно-педагогічного факультету НУБіП України в якості лекторського складу долучилася до провадження лекторію  в рамках International Program on GREEN TECHNOLOGIES AND SUSTAINABLE INNOVATION IN MULTIDISCIPLINARY RESEARCH.

Спільнота науковців досліджувала та обговорювала взаємозв’язок між інвестиціями в зелені технології та залученням до сталого розвитку. Зокрема, висвітлено розвиток можливостей сталого розвитку у зв’язку з імплементацією ШІ, з роллю автоматизації, інформування, трансформації інфраструктури ІТ-ресурсів. Також обговорювалися перспективи для майбутніх досліджень і практик управління задля сталого розвитку.
Професоркафедри,доктор педагогічних наук, Дар’я Супрун, яка є членом «Research Culture Society», на запрошення Комітету виступила Ключовим Спікером на пленарному засіданні та представила результати проведеної роботи у відкритій лекції "SUSTAINABLE EDUCATIONAL MANAGEMENT AS PROVIDER of inclusiveUniversity-Community partnership", в якій провела форвард-огляд тенденцій менеджменту відповідно глобальним викликам сьогогдення тазазначила, що серед пріоритетних завдань, визначених тенденціями міжнародної інтеграції, представлені актуальні питання оновлення змісту професійної підготовки, реструктуризації освіти, трансформації гуманітарної освіти, впровадження інноваційних технологій підготовки конкурентоспроможних фахівців. 
 
 
В умовах даної інеграції для України видається необхідним вивчення передового світового досвіду. Входження в світову спільноту модернізації міжнародного порядку в контексті визначених пріоритетів майбутнього світоустрою вимагає від вищої освіти поетапно реалізовувати складові наявної мегасистеми цілісного освітнього простору, де прикметною ознакою її змісту є розбудова професійної підготовки фахівців на компетентнісно-орієнтованій основі в умовах впровадження новітніх форм навчання.
International Program on GREEN TECHNOLOGIES AND SUSTAINABLE INNOVATION IN MULTIDISCIPLINARY RESEARCH є платформою для об’єднання досвідчених академіків, вчених, дослідників, науковців задля обміну знаннями, досвідом і результатами досліджень щодо аспектів прогресу в суспільних науках, сільському господарстві, інженерії, технології, управлінні бізнесом, торгівлі та освіті. Це певний форум, що послуговується платформою для обговорення практичних проблем і рішень, прийнятих у відповідних сферах враховуючи всесвітній досвід.
Слід відзначити системність залучення кафедри до даної співпраці.
4-5 грудня 2024 року відбулося долучення до International One Week Faculty Development Program on LEVERAGING Al AND ADVANCED TECHNOLOGY FOR ACADEMIA: TRANSFORMING RESEARCH AND PEDAGOGY (Multidisciplinary), де Д.Супрун виступила в якості First day Speaker з темою "AI AND EDUCATIONAL MANAGEMENT IN SOCIAL SPHERE".
 
 
Також цьогоріч 5 березнявідзначилося можливістю представити Кафедру соціальної роботи та реабілітації НУБіП Гуманітарно-педагогічний факультет НУБіП України на міжнародному заході«The Role of Women's Equality and Rights in Asia, Africa, and Europe»дійсно світового масштабу та висвітлити загалу тему ролі Української Жінки-Науковця, Фахівця, Колеги, Матері, Дружини… в ці надскладні часи…
 
Конференція об’єднала науковців, експертів, правозахисниць, активісток та зацікавлених сторін — жінок з різних регіонів світу — задля мети: поділитися прогресовим досвідом, проблемами та рішеннямия, критичними зауваженнями щодо проблем, з якими стикаються жінки в різних галузях, виконуючи різноманітні суспільнозначущі ролі.
 
 
Беззаперечно, що міжнародна інтеграція стимулює розвиток науки. Вагомий внесок в позитивні зрушення робить загальна тенденція професійної підготовки фахівців з належним рівнем розвитку управлінських вмінь та навичок і відповідною іншомовною комунікативною компетенцією. Фахівець має бути частиною епохи діджиталізації, що уможливить конкурентоздатність на світовому рівні.
Отже, ми знову отримали можливість впровадити та примножити інноваційний досвід світового зразка, який має здійснюватися в раціональному поєднанні з інноваційним досвідом українських науковців, що ефективно долають надскладні виклики сучасного суспільства, в якому фахівець має бути багатофункціональним, володіти високим рівнем професійної компетентності. Отримання відповіді на запити сучасності вимагає модернізації освітньої системи вищої школи та акцентування саме на якості підготовки конкурентоздатних фахівців як національного пріоритету!
Тобто, наука має відповідати як викликам часу, так і новітнім тенденціям, бути відповідальною за результат в рамках трансформації парадими “вижити й пережити” в парадигму “ЖИТИ, ВІДБУДОВУВАТИ ТА РОЗВИВАТИ”інноваційне й далекоглядне суспільство!!!
 
Доцент кафедри соціальної роботи та реабілітації,
Тетяна ГРИГОРЕНКО
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook