Горизонти без кордонів: Міжнародні можливості навчання та стажування для студентів факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК
Горизонти без кордонів: Міжнародні можливості навчання та стажування для студентів факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК
March 25, 2025
Програми навчання та фахового стажування для студентів в рамках ініціативи ERASMUS+ є важливим інструментом для розвитку академічної мобільності, професійних навичок та міжкультурної комунікації серед молоді Європи.
24 березня, відбулася важлива зустріч проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Лабенком Олександром Миколайовичем зі студентами факультету харчових техноголій та управліня якістю продукції АПК присвячена розширенню горизонтів та відкриттю нових можливостей для професійного зростання молоді.
Декан факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК, Лариса Баль-Прилипко, підкреслила надзвичайну важливість подібних заходів для студентів. Вона наголосила, що такі зустрічі є ключовими для ознайомлення здобувачів освіти з існуючими можливостями програм мобільності та обміну, які відкривають перед ними нові горизонти для навчання, міжнародної співпраці та професійного розвитку в обраній галузі.


На цій зустрічі Олександр Миколайович виступив з презентацією про програми навчання та фахового стажування для здобувачів вищої освіти та розказав детальніше про міжнародні зв’язки університету, тонкощі здобуття міжнародних програм та практик, перспективи та розвиток навчання за кордоном та доступні міжнародні проєкти та програми.

Провідний фахівець міжнародного відділу Ярмошенко Оксана наголосила, що участь у таких програмах мобільності студентів сприяє покращенню мовних навичок та зміцненню професійних зв'язків на міжнародному рівні, що в свою чергу підвищує конкурентоспроможність студентів на ринку праці, адже ERASMUS+ відкриває нові горизонти для молодих людей, пропонуючи їм не лише академічні знання, а й практичний досвід, необхідний для успішної кар'єри в глобалізованому світі.

На зустрічі також були обговорені низка важливих питань, що хвилюють студентів. Зокрема, студенти дізналися, який рівень іноземної мови необхідний для участі в програмі обміну студентами, як правильно подати документи для участі, а також як відбувається процес відбору кандидатів. Окрім цього, було роз'яснено, хто може стати учасником програми обміну та на яких умовах. Студенти отримали детальну інформацію щодо вимог до кандидатів, критеріїв відбору та можливих етапів участі в програмах.
