Кураторська година на тему: “Використання представниками країни-агресора громадян України у протиправних цілях”

14 March 2025, 11:22

   У сучасних умовах гібридної війни проти України країна-агресор використовує різні методи для досягнення своїх цілей. Одним із найнебезпечніших є маніпулювання громадянами, а особливо молоддю України, та залучення їх до протиправної діяльності.

Це може включати пропаганду, шантаж, вербування, фінансові або соціальні стимули.

   

    Проведена планова кураторська година із студентами 3 групи 4 курсу факультету тваринництва та водних біоресурсів, була спрямована на роз’яснення небезпеки саме таких дій. Анастасія Вікторівна Видрик, куратор групи та асистент кафедри бджільництва, мала на меті навчити молодь критично ставитися до сумнівної інформації та попередити їх про можливі загрози.

   Куратор роз'яснила студентам методи залучення громадян України, які проводить країна-агресор до протиправної діяльності: пропаганда та інформаційна війна раїна-агресор активно використовує пропагандистські ресурси для дезінформації громадян), вербування через соціальні мережі та месенджери ерез анонімні акаунти або підставних осіб громадянам України можуть пропонувати виконання шпигунських або диверсійних завдань), використання економічних та соціальних чинників (пропонування «високооплачуваної роботи» за кордоном і т.д.).

   Учасники зустрічі детально обговорили наслідки співпраці з країною-агресором: кримінальну відповідальність та соціально-моральні наслідки.   Розглянули різні варіанти, як студенти можуть убезпечити себе від таких маніпуляцій.

  Країна-агресор використовує українських громадян у своїх злочинних планах, спираючись на пропаганду, маніпуляції та шантаж. Молодь повинна бути свідомою, не піддаватися на провокації та діяти в інтересах своєї держави.

Обізнана молодь – це найкращий захист від інформаційної та психологічної війни!

Демян Сьорак,

староста 3 гр 4 курсу, факультету ТВБ

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook