Освітні програми та навчальні плани в обговоренні навчально-методичної ради факультету ІТ

February 27, 2025

26 лютого 2025 року на факультеті інформаційних технологій відбулося розширене засідання навчально-методичної ради за участю заступника начальника навчального відділу Олени Колеснікової. Засідання почав декан факультету Ігор БОЛБОТ з розгляду загальних питань підготовки та оновлення освітніх програм для вступників 2025 року. 

Першим питанням порядку денного було розгляд навчальних планів для вступників 2025 року на факультеті відповідно до наказу 97 від 04.02.2025 р. та особливості акредитації.

В обговоренні виступили гаранти освітніх програм підготовки магістрів доктор педагогічних наук, професор, полковник Сергій МАМЧЕНКО, професор, доктор технічних наук Вадим ШКАРУПИЛО, кандидат фізико-математичних наук, доцент Віктор КИРИЧЕНКО, кандидат економічних наук, доцент Людмила ГАЛАЄВА, що представили програми з урахуванням нових змін та порівнявши перелік обов’язкових освітніх компонент з наявними вітчизняними та зарубіжними аналогами освітніх програм, водночас представивши свою унікальність.

Також виступили гаранти освітніх програм по підготовці бакалаврів: доцент, кандидат фізико-математичних наук Євгеній НІКІТЕНКО ОПП “Комп’ютерна інженерія” доктор технічних наук, професор Валерій ЛАХНО - ОП “Кібербезпека та захист інформації”, доктор економічних, професор Роман РУДЕНСЬКИЙ ОП “Комп’ютерні науки”, кандидат технічних наук, доцент Ганна ВАЙГАНГ ОП “Інженерія програмного забезпечення”, кандидат економічних наук, доцент Наталія КЛИМЕНКО ОП “Економіка”, кандидат економічних наук, доцент Володимир ХАРЧЕНКО ОП “Цифрова економіка”, кандидат економічних наук, доцент Максим МОКРІЄВ ОП “Інформаційні системи і технології”.

Декан факультету інформаційних технологій Ігор БОЛБОТ представив нову ОПП ”Штучний інтелект та робототехніка”, яку планується започаткувати на факультеті ІТ з 2025 року в рамках спеціальності “Комп'ютерні науки” на другому (магістерському) рівні.
Обговорення освітніх програм – це важливий етап удосконалення навчального процесу, що спрямований на підвищення якості освіти та її відповідність сучасним вимогам ринку праці. Цей процес включав кілька ключових етапів:

  • Оцінка відповідності навчальних планів державним стандартам і вимогам акредитації.
  • Вивчення відгуків студентів, викладачів, роботодавців та випускників.
  • Аналіз успішності студентів та ефективності методів навчання.
  • Представлення змін або пропозицій щодо оновлення освітніх програм гарантами.
  • Розгляд нових курсів, змін освітніх компонентах, розподілу годин і форм контролю.

Такий підхід дозволяє зробити освітні програми більш актуальними, гнучкими та орієнтованими на сучасні виклики освіти й професійної діяльності.

 

Таїсія Саяпіна,
секретар навчально-методичної ради факультету

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook