РОБОЧЕ ЗАСІДАННЯ ПРОЄКТНОЇ ГРУПИ ОПП «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА»

February 5, 2025

Забезпечення якості підготовки здобувачів вищої освіти вимагає системної та злагодженої роботи всіх учасників освітнього процесу та робочої групи зокрема. Регулярний моніторинг, перегляд і оновлення освітніх програм мають на меті гарантувати, що надання освітніх послуг відповідає високому рівню, а також створює сприятливе навчальне середовище для здобувачів вищої освіти. 

4 лютого 2025 року в змішаному форматі  відбулося засідання проектної групи освітньо-професійної  програми  «Економіка підприємства» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти  за спеціальністю 051 «Економіка». На засіданні проектної групи було обговорено нагальні питання в умовах сучасних викликів. 
 
 
Гарант програми, Людмила Степасюк зазначила, що проект освітньої  програми  розміщений на сайті кафедри і знаходиться у публічному доступі. Крім того, кафедра систематично проводить онлайн-опитування щодо якості освітньої  програми серед здобувачів та стейкхолдерів, результати яких враховуються. Тому на засіданні було обговорено результати опитування серед здобувачів вищої освіти щодо освітньої, інформаційної та консультативної підтримки освітнього процесу спеціальності.
Із слушною пропозицією щодо внесення змін до навчального плану підготовки здобувачів вищої освіти 2025 року вступу виступив замісник декана економічного факультету з навчальної роботи та член робочої групи Нагорний В.В., який зазначив, що на виконання вимог статті 101 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо базової загальновійськової підготовки, починаючи з 2025/2026 навчального року, в усіх ОП бакалаврату денної форми здобуття вищої освіти на 2 курсі (на основі повної загальної середньої освіти) та на 1 курсі (на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра), потрібно ввести обов’язкову дисципліну «Теоретична підготовка базової загальновійськової підготовки» в обсязі трьох кредитів ЄКТС (38 год теоретичних занять (лекцій), 24 год практичних занять та 28 год самостійної підготовки) у межах встановленого обсягу ОП,  що в свою чергу потребує корегування навчальних планів. 
 
 
Також Людмила Михайлівна зазначила, що найближчим часом має відбутися обговорення освітньої програми із залученням гостей із провідних університетів України, стейкхолдерів та студентів, тому  потрібно сформувати список запрошених колег на дане засідання.
До обговорення освітньої  програми долучились інші члени робочої групи, які підготували свої пропозиції та побажання з урахуванням сучасних потреб та вимог ринку праці. Вони акцентували увагу на важливості  у постійному відслідковуванні нових тенденцій, особливо, пов’язаних з діджиталізацією у підприємницькій діяльності.
Засідання відбулося в атмосфері дружнього, професійного, практико зорієнтованого діалогу.
Підбиваючи підсумок, гарант програми Людмила Степасюк зазначила, що розвиток  освітньої програми є безперервним процесом і  систематичне обговорення забезпечує її якість та конкурентноспроможність, а часті засідання робочої групи дають  змогу швидко реагувати на пропозиції та запити зі сторони здобувачів і стейкхолдерів, якісно організовувати освітній процес та планувати освітні та наукові заходи.
 
Гарант  ОПП «Економіка підприємства»
Людмила Степасюк
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook