Весняний семестр 2024/2025 навчального року розпочався продуктивно і злагоджено

February 7, 2025

Перший тиждень весняного семестру 2024/2025 навчального року, що стартував в Університеті на початку лютого, сповнений змістовними заняттями та активним спілкуванням, продемонстрував злагоджену командну роботу студентів і викладачів кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського. Попри позитивні емоції від довгоочікуваних зустрічей в аудиторіях для переважної більшості здобувачів вищої освіти, які розпочали навчання у очному форматі, освітній процес в умовах воєнного стану вимагає обов’язкового і чіткого дотримання правил алгоритму дій під час сигналу повітряної тривоги на чому акцентували увагу НПП на початку лекційних і практичних занять.
03 лютого 2025 року, продовжуючи навчальний процес 2024/2025 навчального року згідно університетського розкладу, доцент кафедри ім. проф. Й. С. Завадського Вікторія Сотник провела заняття для студентів 3 курсу спеціальності 073 «Менеджмент» з дисципліни «Менеджмент організацій». Під час практичного заняття здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ознайомились зі структурою навчальної дисципліни, обговорили з викладачем актуальні проблеми сьогодення щодо системи менеджменту в сучасних організаціях, отримали роз’яснення до виконання завдань, що розміщені в ЕНК дисципліни і який доступний для здобувачів на університетській платформі Eleаrn.

 

3 лютого 2025 року, відповідно до розкладу навчальних занять та дистанційного формату, асистентом кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Вікторією Голік було проведено практичне заняття з дисципліни «Управління персоналом» («Human Resources Management») для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 4 курсу 2 групи факультету аграрного менеджменту. Викладач ознайомила студентів зі структурою та змістом навчальної дисципліни, основними підходами до визначення поняття «управління персоналом», іншими термінами, що дають можливість зрозуміти систему управління персоналом та її складові, а також із методикою Д. Кейрсі для визначення соціального типу особистості. Під час практичного заняття студенти за допомогою проходження тесту визначали свій власний тип особистості, вивчали характерні риси й притаманні йому схильності до певного виду професій, які сприятимуть розвитку кар’єри в майбутньому.

 

Студенти проявили зацікавленість у дисципліні та інтерес до методики Д. Кейрсі для визначення соціального типу особистості, активно обговорили результати пройденого тесту та їх актуальності.
Також асистентом кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Вікторією Голік було проведено практичні заняття з дисципліни «Стратегічне управління» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 4 курсу 4 групи факультету аграрного менеджменту, на яких студентів було ознайомлено з основними поняттями стратегічного управління, а також із прикладами найбільш і найменш успішних стратегій закордонних компаній. Окрім цього, студентам було запропоновано для вирішення ситуаційні завдання щодо аналізу чинників зовнішнього середовища та пошуку найбільш ефективних стратегій для пропонованих у завданнях підприємств.

Студенти проявили інтерес до дисципліни, а також брали активну участь в обговоренні ситуаційних завдань та пошуку найбільш ефективних за наведених у завданнях умов стратегій підприємств.
Доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Ольга Тімченко перше заняття з навчальної дисципліни «Strategic management» у дистанційному форматі провела для студентів 4 курсу 5 групи факультету аграрного менеджменту.

Викладач детально ознайомила здобувачів зі структурою дисципліни «Strategic management», інформаційними джерелами та системою оцінювання знань. Також, у процесі заняття, було розглянуто сутність основних понять і категорій стратегічного управління, коротко охарактеризовано підходи до формування та реалізації стратегій у процесі стратегічного управління підприємством.
4 лютого 2025 року доцентом кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Оксаною Гавриш було проведено лекційне заняття з вибіркової дисципліни «Мотиваційний менеджмент» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент». Під час лекційного заняття було розглянуто поняття потреб як базової категорії мотиваційного менеджменту, сутність мотивації та цілі й функції мотиваційного менеджменту. На наступній парі Оксана Гавриш провела практичне заняття з вибіркової дисципліни «Мотиваційний менеджмент», під час якого здобувачі вищої освіти виявили індивідуальні фактори-мотиватори, які спонукають їх працювати ефективно.

 

4 лютого 2025 року, відповідно до розкладу навчальних занять, старшим викладачем кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Володимиром Восколуповим було проведено практичне заняття з дисципліни «Диджитал-менеджмент» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» ОПП «Менеджмент організацій і адміністрування».

 

Під час практичного заняття здобувачів вищої освіти було ознайомлено з еволюцією розвитку та характеристиками диджитал-технологій, а також виокремлено, які диджитал-технології на сьогоднішній день використовують українські підприємства у своїй діяльності. Майбутні магістри з менеджменту проявили неабиякий інтерес до дисципліни активно обговоривши тенденції розвитку диджиталізації, її вплив на діяльність бізнесу та інші сфери економіки, перспективні напрями диджиталізацї в Україні.
Доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Ольга Гогуля зі здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» 4 курсу факультету аграрного менеджменту на лекційному і практичному заняттях з дисципліни «Стратегічне управління» обговорили основні питання та опрацювали матеріал до теми: «Концептуальні засади теорії стратегічного управління» акцентуючи увагу на сучасних умовах діяльності організаційних формувань в умовах глобалізації.

 

На практичному занятті з навчальної дисципліни «Стратегічне управління» студенти опрацювали ситуаційні завдання та висловили обґрунтовані відповіді щодо рівня невизначеності зовнішнього середовища й характеру впливу його чинників на діяльність запропонованих у вправі підприємств, а також можливих стратегічних дій для їх взаємодії з оточуючим середовищем. 

Дякуємо Збройним силам України за можливість жити, навчати і навчатися! Бажаємо студентам і викладачам вдалого семестру, реалізувати творчі задуми, тримати нашу стійкість і незламність!

 

Кристина Драмарецька,
доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook