Магістр Микита Поліщук: навчання на ОП «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами» - це можливість реалізації професійних планів
Магістр Микита Поліщук: навчання на ОП «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами» - це можливість реалізації професійних планів
January 6, 2025
Микито, як Ви оцінюєте свої перші враження від навчання на магістратурі?
- Відмінно. Я отримую задоволення від можливості повернутись до своєї рідної альма-матер, після такої довгої перерви. Навіть відчуваю себе трохи молодшим.
Чи виправдалися Ваші очікування? Чому саме цей напрямок і університет?
- Так. З того часу, як я припинив навчання на бакалавріаті у 15му році, підхід до навчання суттєво діджиталізувався і адаптувався до сьогоднішніх реалій.
Чому НУБіП? Бо в мене була незавершена освіта в НУБіП на факультеті аграрного менеджменту по ступеню бакалавр, яку я закінчив у іншому вузі. І було відчуття незадоволеності - все ж хотілось отримати знання і диплом саме в моїй першій Альма матер. А напрямок інвестиційного проектного менеджменту на кафедрі виробничого та інвестиційного менеджменту дуже важливий і актуальний на даний час.
Які дисципліни були для Вас найбільш цікавими або корисними у першому семестрі? Чому?
- Кожна дисципліна була для мене дуже цікавою: починаючи від інвестиційного менеджменту та ІТ в керуванні проектами до методології наукових досліджень та проектного фінансування. Важливе в кожному предметі - це призма сприйняття реальності - ти вчишся дивитись на ситуації під різними кутами, через призму і методологію саме цього предмету. І це допомагає в реальному житті, розвиваючи твою інтелектуальну складову, яка поєднується з креативністю. Також треба не забувати про інструменти, які ти можеш використовувати в професійній діяльності.
Як Ви оцінюєте баланс між теоретичними знаннями та практичними завданнями у навчальній програмі «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами»?
- З великим задоволенням констатую, що навчальний процес суттєво трансформувався до того рівня, коли студент отримує не тільки важливі теоретичні і практичні навички, але і отримує нескінченне задоволення від навчального процесу. Дуже круто, що завдяки дистанційному навчанню, у нас є більше часу для опрацювання практичних завдань в будь-якому куточку країни з будь-якого гаджету. Це суттєво поліпшує навчальний процес.
Чи змінилося Ваше уявлення про підходи до формування проектного підходу у виробничому та інвестиційному менеджменті після початку навчання? Якщо так, то як?
- Правильніше сказати, що моє уявлення стало глибше і ширше, завдяки відданості і професіоналізму викладачів кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту, які допомагають нам опанувати знання у цій сфері.
Як Ви оцінюєте організацію навчального процесу? Чи комфортний для Вас формат лекцій і семінарів?
- Якби мені сказали у 2012-2014 роках, що так буде організований навчальний процес, я б не повірив. Проте це реальність. Дуже круто і зручно.
Чи відчуваєте Ви, що знання, отримані під час навчання на магістерській програмі «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами» підвищать вашу конкурентоспроможність на ринку праці?
- На це питання я зараз не можу надати відповідь. Після закінчення повного циклу навчання, оцінка буде більш коректною.
Яким Ви бачите зв’язок між дисциплінами, що викладаються, і реальними викликами у сфері інвестиційного менеджменту?
- Зв’язок між дисциплінами і реальними викликами є дуже глибоким, оскільки кожна з дисциплін, що ми вивчаємо, сприяє подоланню окремо взятих викликів та покращенню ефективності управління інвестиціями.
Чи маєте Ви, навчаючись на магістратурі з «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами», можливості для академічного обміну, участі в міжнародних конференціях чи програмах академічної мобільності?
- Так. Я дуже вдячний за можливість приймати участь у міжнародних науково-практичних конференціях, семінарах, гостьових лекціях, організаторами яких є НУБіП України. Зокрема, міжнародна науково-практична конференція «Інклюзивний розвиток національної економіки: глобальні тенденції, можливості України та роль агропродовольчого сектору, досвід і співпраця з ЄС», організатором якої була кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту, дала колосальний поштовх для мене не просто замислитися над проблемами сьогодення, а й діяти, працювати над вирішенням тих проблем, які є нагальними для вирішення в сучасній Україні.