Започаткована навчально-практична площина з управління інвестиційної діяльності
22 травня 2015 року відбулася започаткована навчально-практична площина з управління інвестиційної діяльності на тему «Основні етапи в практиці інвестування» для студентів ОКР «Магістр» спеціальності «Управління інноваційною діяльністю».
Ініціатором проведення даного заходу стали завідувач кафедри інноваційної діяльності в АПК д.е.н., проф. Витвицька Ольга Данилівна та к.е.н., доц. Вишншівська Богдана Вікторівна.
Захід відбувся за участю заступника голови правління інвестиційної групи «Сократ» к.е.н. Олексія Бєляєва.
Інвестиційна група «Сократ» заснована в 1994 році і сьогодні є одним з провідних та найбільших операторів ринку капіталу України.
Основними напрямками діяльності групи «Сократ» є інвестиційний банкінг, торгівля та управління цінними паперами, зберігання цінних паперів.
Основний підхід групи до інвестування - ефективний підбір інструментів, об'єктів і готових стратегій інвестицій для забезпечення максимального доходу клієнтів при оптимальному рівні ризику.
У роботі навчально-практичної площини також взяли участь:
· Пабат В.О. – заступник директора ННІ післядипломної освіти, д.с-г.н., професор кафедри регіонального управління і місцевого самоврядування;
· Витвицька О.Д. – зав. кафедри інноваційної діяльності в АПК, д.е.н., професор;
· Вишнівська Б.В. – к.е.н., доцент кафедри інноваційної діяльності в АПК;
· Наконечна К.В. – к.е.н., доцент кафедри інноваційної діяльності в АПК.
В процесі проведення заходу були висвітлені наступні питання:
1. Український фондовий ринок. Принципи та специфіка інвестування у вітчизняний фондовий ринок. Як заробити на облігаціях і перспективних акціях. Емітенти, які платять дивіденди.
2. Як зберегти і примножити свій капітал: переваги та недоліки.
3. Інвестування у фінансові ринки: (потенційна прибутковість і можливі ризики при інвестуванні).
4. Заробіток в період кризи. Основні можливості отримання доходу на неефективності ринків у кризовий період.
5. Секрети аналізу ринку до початку торгів.
У подальшій роботі навчально-практичної площини планується залучення і інших компаній, підприємств, установ тощо, з питань інвестиційної діяльності в Україні.