Професор кафедри біохімії імені академіка М.Ф. Гулого Ігор Калінін взяв участь у Міжнародній науково-практичній конфернції «Нанотехнології і наноматеріали» (NANO-2024)

2 September 2024, 0:00

 Упродовж чотирьох днів з 21 до 24 серпня 2024 року в Ужгородському національному університеті проходила 12 Міжнародна науково-практична конференція «Нанотехнології та наноматеріали» (NANO-2024). 

 

Ініціатором і головним організатором цієї конференції є Інститут фізики Національної академії наук України у співпраці з партнерами: Тартуським університетом (Естонія), Туринським університетом (Італія), Університетом П’єра і Марії Кюрі (Франція), European Profiles A.E. (Греція), Ужгородським національним університетом. Цього року на конференцію NANO-2024 зареєструвалося понад 600 учасників більш ніж з 30 країн.
Мета конференції – зібрати представників інноваційної сфери та академічних кіл різних країн для обміну інформацією, трендами й останніми досягненнями науки та нанотехнологій.
Тематичні пріоритети конференції: фізико-хімічне наноматеріалознавство, нанобіотехнології для охорони здоров’я, нанорозмірна фізика, нанокомпозити та наноматеріали, мікроскопія нанооб’єктів, наноструктуровані поверхні, нанооптика та нанофотоніка, наноплазмоніка та поверхнево-розширена спектроскопія, нанохімія та нанобіотехнологія.

Відкрила конференцію представниця Європейської комісії, Directorate-General for Research and Innovation Maria Cristina Russo, привітали учасників Григорій Мозолевич – від Міністерства освіти та науки України, ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка та Олена Фесенко від організаційного комітету NANO-2024.

Програма NANO-2024 була насиченою і складалась з пленарних сесій, стендових доповідей та спеціальних сесій.

 

Одна з важливих спеціальних сесій «Роль науки та інновацій у підтримці відновлення України» в рамках NANO-2024 була націлена на стратегію розвитку науки та інновацій в Україні у воєнний та поствоєнний періоди, було відзначено важливу роль науки у відновлені України, також було обговорено інструменти та програми підтримки українських науковців, механізм підсилення міжнародної співпраці, поточні та нові спеціальні програми щодо розвитку інноваційної інфраструктури в Україні та перспективи подальшої інтеграції в European Research Area (ERA).
Участь у вказаній конференції відбулась у рамках виконання науково-дослідної роботи за темою: «Молекулярно-детоксикаційні механізми в організмі тварин за дії ксенобіотиків та способи їх корекції» (№ держреєстрації: 0124U001716).
 

Професор кафедри біохімії імені академіка М.Ф. Гулого

Калінін І.В.
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook