Збори трудового колективу факультету інформаційних технологій: основні завдання розвитку на новий навчальний рік
На факультеті інформаційних технологій Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулися перші у 2024-2025 навчальному році збори трудового колективу, від представників ректорату до зборів доєднався проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку доктор економічних наук, професор Сергій Кваша.
В.о. декана факультету інформаційних технологій Ігор Болбот презентував плани розвитку на новий 2024-2025 навчальний рік, окреслив ключові завдання, серед яких підвищення якості освітнього процесу, активізація науково-дослідної діяльності та розвиток міжнародної співпраці.
Підвищення якості освіти передбачає аналіз актуальності освітніх програм, впровадження міждисциплінарних курсів, розробка стратегії підвищення престижу освітніх програм, а також удосконалення методів навчання.
Заступник декана з навчальної та виховної роботи Наталія Клименко висвітлила основні організаційні питання пов'язані з початком навчального семестру, звернула увагу на біфіркацію в організації надання освітніх послуг, готовность ЕНК, вибірковими компонентами освітніх програм тощо.
Заступник декана з наукової та інноваційної діяльності Володимир Кравченко акцентував увагу на наукових проєктах та конференціях в яких науково-педагогічні працівники факультету щорічно приймають активну участь. Заступник декана з технічного забезпечення Семен Волошин зупинився на питанні оновлення комп'ютерної техніки, забезпеченні навчальних аудиторій сучасним обладнанням, а також оптимізації роботи цифрових платформ для ефективної підтримки освітнього процесу.
Заступник декана з виховної роботи Володимир Матієвський зосередив увагу колег на плані заходів для студентів у новому семестрі та підкреслив важливість розвитку позанавчальної діяльності та підтримці студентських ініціатив, а також наголосив на необхідності посилення різних видів комунікації між здобувачами вищої освіти та адміністрацією для вирішення поточних питань.
Проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша зупинився на актуальних питаннях життєдіяльності університету, патріотичному вихованні студентів, а також акцентував увагу на професійному ставленні викладачів до своєї роботи.
Також активну участь в обговоренні взяли завідувач кафедри комп’ютерних наук Белла Голуб, завідувач кафедри інформаційних систем і технологій Михайло Швиденко, завідувач кафедри економічної кібернетики Володимир Харченко та професор кафедри систем і мереж Валерій Лахно, які підтримали плани розвитку факультету інформаційних технологій на новий 2024-2025 навчальний рік.
2024-2025 навчальний рік стане важливим етапом для всього колективу факультету інформаційних технологій, вже наступного року він буде святкувати 15 років з дня створення.
Усім міцного здоров’я і мирного неба над головою. Все буде Україна
Таїсія Саяпіна, голова профспілки
факультету інформаційних технологій