ВІДГУК ПРО ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ О.М.ТУРІЦИНОЇ

April 22, 2024

 18 квітня 2024 р. викладачка кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей Олена Туріцина провела відкрите заняття для бакалаврів факультету захисту рослин, біотехнологій та екології, 3 групи, 1 року навчання, спеціальності 202 «Захист і карантин рослин» з дисципліни «Іноземна мова». Заняття на тему: «Plants: Pests and Diseases» було проведене згідно з затвердженим графіком проведення відкритих занять на кафедрах гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України.


Відкрите заняття відвідали викладачі кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей Т.М. Вознюк, С.В. Коваленко та Т.М. Лугова.
Комісія засвідчила те, що на зазначеному занятті використано багато видів активності студентів, а саме: лексичні квести, парна та групова робота, різноманітні вправи на засвоєння спеціальної лексики, робота з автентичними матеріалами, вправи на аудіювання тощо.


Заняття проведене на належному науково- методичному рівні, чітко структуроване, спрямоване на розвиток читання, письма, аудіювання, монологічного та діалогічного мовлення. Заняття пройшло у доброзичливій психологічній атмосфері.
Вважаємо відкрите заняття асистента кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей О.М. Туріциної таким, що відбулося та відповідає вимогам до проведення відкритих занять у закладах вищої освіти.


Бажаємо подальших успіхів усім колегам у представленні власного методичного досвіду через відкриті заняття.


Асистент кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей
ТЕТЯНА ВОЗНЮК

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook