Серпневі кураторські години студентів-міжнародників групи МВ-19003б

August 29, 2022

Новий 2022-2023 навчальний рік розпочався 15 серпня в надскладних умовах воєнного стану. Старшокурсники-міжнародники розпочали навчання в онлайн-форматі. Однак, з боку керівництва НУБіП України, гуманітарно-педагогічного факультету та викладачів кафедри міжнародних відносин і суспільних наук робиться все, щоб студенти сфокусувались не тільки на навчанні, а й максимально були залучені до культурних, культурно-виховних, спортивних та інших заходів.
Відповідно до плану виховної роботи куратора вже 15 серпня відбулася перша онлайн-зустріч студентів-міжнародників 3-ої групи 4-го курсу на кураторській годині. Було зроблено підсумок роботи в минулому та визначено ключові напрями та завдання роботи в новому навчальному році, який є випусковим, а також обговорено й вирішено поточні робочі питання.
24 серпня студенти групи МВ-19003б долучилися до проведеного кафедрою міжнародних відносин і суспільних наук онлайн форуму, присвяченого тридцять першій річниці Незалежності України, а також Владислав Бортник підготував відеовітання з Днем незалежності України від студентів-міжнародників, які долучилися до флешмобу з нагоди відзначення державного свята.

Сьогодні, 29 серпня під час кураторської години відбулась зустріч студентів з новопризначеним завідувачем кафедри міжнародних відносин і суспільних наук, професором Шевчуком Олександром Володимировичем, який побажав присутнім успішного навчального року та відповів на низку, поставлених студентами, питань.

          

Куратором групи, доцентом Хвіст Вікторією Олексіївною, було проведено бесіду, присвячену Дню пам’яті загиблих захисників України. Ця дата приурочена до дня виходу українських воїнів з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року, дня найбільших втрат української армії в битві за Донбас, яка увійшла в історію під назвою «Іловайський котел». Українська армія тоді втратила 366 воїнів, 429 - отримали поранення різного ступеню тяжкості, 300 - потрапили у полон. Це спонукало українське керівництво погодитися на умови Мінського перемир’я, підписаного 5 вересня 2014 року.

Іловайська історія для українців – це, з одного боку – трагедія, а з іншого – це історія про величезний подвиг дуже багатьох людей. Ми маємо пам’ятати його та вшановувати пам’ять як загиблих, так і тих, кому вдалося вижити. Немає ціни героїзму та мужності бійців, які боронять нашу землю і нині.
Слава Україні! Вічна пам’ять та шана її Захисникам!

 

 

 

 

 

Вікторія Хвіст,
доцент кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook