ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ «МИНУЛЕ БЛИЗЬКО»

5 листопада 2019 року

 

3

5 листопада студенти груп К-11М та К-31М взяли участь у краєзнавчій екскурсії «Минуле близько», яка проходила у рамках тижня циклової комісії гуманітарних дисциплін. Організатори екскурсії – викладачі циклової комісії Віталій Скасків та Василь Лещук.

Власне сама екскурсія розпочалась із вступного слова Віталія Скасківа про глибинність історії Бережан та міської архітектури. Опісля студенти та організатори зустрілись біля стін нашого коледжу із запрошеним гостем, вчителем історії, громадський активістом та волонтером Михайлом Музичкою, який і провів чудову захоплюючу екскурсію.

17

Пройшовши начеб то невеликий екскурсійний маршрут центральною частиною міста, студенти дізнались багато цікавого. Особливо вражаючою була інформація про стратегічні споруди міста: банк, пошту, будинок судової адміністрації, що власне тепер є головним корпусом нашого навчального закладу, та багато іншого.

Те, що вдалось пізнати, справді подарувало не лише знання, але й нестримні емоції. Неймовірно, і навіть прикро, зокрема, коли ідеш вулицями рідного міста, і не бачиш в буденній метушні справжніх шедеврів архітектури, важливості історичних об`єктів, і такої нашої бережанської галантності, непорушної вже друге століття.

Хочеться щиро подякувати екскурсоводу за його цікаву роботу, корисну й захоплюючу інформацію та власне натхнення працювати для користі і слави рідних Бережан, не шкодуючи часу та наукового старання. Цей приклад є тим, що необхідно передавати нашим дітям та студентам.

56

Протягом екскурсії студенти охоче запитували про всі елементи декору, традиційного у нашому містечку, про вагомих людей, які проживали тут більше століття тому, а особливо охоче фотографувались та фіксували на фото нові відкриті родзинки у архітектура такого вже давнього, і здавалося повністю знаного, рідного містечка.

Важливість таких заходів неоціненна, бо й справді, скільки б століть не проходило, скільки б історичних обставин та поколінь не минало, не має значення. Коли ти ідеш історичною бруківкою і торкаєшся старовинних стін рукою, минуле в такі миті завжди буде поряд, в чарівному союзі із тобою сьогоднішнім.

Віталій Скасків,
викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін
24

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook