Знайомимось з вимогами ринку: магістри-маркетологи побували на міжнародних агропромислових виставках

24 лютого 2018 року

     22 лютого 2018 року магістри спеціальності «Маркетинг» разом із завідувачем кафедри Ярославою Ларіною відвідали виставки «Зернові технології» та «Фрукти, овочі, логістика».

     «Зернові технології» – міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп'яних та олійних культур. А «Фрукти. Овочі. Логістика» – це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного потенціалу плодоовочевої галузі. Ми познайомилися з сучасними брендами на ринку сільськогосподарської техніки, засобів захисту рослин, насіння, зразки продукції переробних підприємств.

     Надзвичайно цікавою була зустріч з представниками компанії «Астра» – одним з найбільших постачальників і сервісних операторів сільськогосподарської техніки в Україні. Ми поспілкувалися з провідними фахівцями відділу маркетингу та відділу продажу. А директор з персоналу Наталія Гук розповіла про цікаві вакансії для маркетологів, фахівців з продажу сільськогосподарської техніки, аналітиків. Вона також високо оцінила результати роботи наших випускників-маркетологів 2017 року Ліни Уманець і Тетяни Луцко, які працюють в компанії на посадах маркетолога та спеціаліста з продажу.

Марина Хоменко,
староста магістрів-маркетологів

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook