Музей історії університету

Музей історії університету
Директор музею - Поливач Марія Анатоліївна
Тел. 527-81-20
Адреса: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15, навч. корп. № 3
 
Музей історії університету розпочав свою робрту 13 липня 1964 р.
30 червня 1966 р. він набув статусу народного музею революційної, бойової і трудової слави Української сільськогосподарської академії (УСГА). Фундатором музею став С.І. Силенко (з 1964 по 1975 рр. - завідувач музею). Постановою колегії Міністерства культури Української РСР від 2 липня 1975 р. музею історії Української ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарської академії присвоєно найменування «Народний музей». Із 1986 р. до 2002 р. музей очолював ветеран університету, його випускник В.В. Котюжинський.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 листопада 2000 р. за № 1766 музей є державною власністю і належить до державної частини Музейного фонду України. Наказом ректора в 2003 р. Музей історії Національного аграрного університету (НАУ) шляхом об'єднання всіх музеїв університету було реорганізовано в Науковий природничо-історичний музей (НПІМ НАУ), директором якого став доцент О.П. Мельник.
У 2006 р. було проведено повторну реорганізацію музею і в університеті окремо почали функціонувати музей історії університету та музей історії факультету механізації сільського господарства, інші ж музеї університету стали навчальними лабораторіями.
У 2007-2008 рр. директором музею працював доцент І.Р. Байрак. У жовтні 2008 р. НАУ змінив свій статус та назву на НУБіП України, відповідно змінилася і назва музею – Музей історії НУБіП України.
 
Експозиція музею поетапно розкриває історію становлення та розвитку флагмана аграрної освіти України – Національного університету біоресурсів і природокористування України. Музей налічує 3 зали: перша присвячена сьогоденню університету – його якісно-структурним змінам, міжнародним зв’язкам, культурному та спортивному життю студентства, у її центрі – макет Київського територіального центру університету; друга й третя зали – життя університету у світлинах, історичних документах і речах.
Музей постійно відвідують студенти, іноземні делегації та гості з різних куточків України, громадські та політичні діячі нашої держави.
 

 Делегація із Китайської Народної Республіки

Враження про відвідування нашого навчального закладу, зокрема, музею його історії, слова щирої вдячності та побажання на майбутнє можна прочитати у Книзі відгуків музею.

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)