Названо переможців І Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з годівлі тварин та технології кормів на приз академіка І.І. Ібатулліна

3 листопада 2017 року

 2 листопада 2017 року, за спонсорської підтримки ТОВ «ТД «Світ-Агро», відбулася підсумкова наукова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з годівлі тварин та технології кормів на приз академіка І.І. Ібатулліна. Захід був організований кафедрою годівлі тварин та технології кормів ім. П.Д. Пшеничного та проходив на базі факультету тваринництва та водних біоресурсів Національного університет біоресурсів і природокористування України.

  

     Відкриваючі засідання, голова організаційного комітету, проректор з навчальної і виховної роботи НУБіП України, доктор економічних наук, професор, академік Національної академії аграрних наук, Кваша Сергій Миколайович зазначив важливість даного заходу оскільки якість тваринницької продукції значною мірою залежить від годівлі та відзначив, що кожен з учасників вже є переможцем, оскільки із значної кількості робіт, що надійшли для участі у конкурсі саме Ваші роботи були відібрані для заслуховування на підсумковій науковій конференції.

  

  

    Упродовж декількох напружених годин представники 6 провідних аграрних ВНЗ України змагалися у володінні питаннями з годівлі тварин. Більшість учасників показали ґрунтовні знання з предмета і продемонстрували у своїх доповідях креативний підхід у розв’язуванні годівельних завдань.

    Представницьке журі, яке очолював Богдан Юрій Анатолійович, директор ТОВ «Дженерал Україна», кандидат сільськогосподарських наук, і яке складалося виключно з представників бізнесу, визначило переможців.

  

Дипломом за І місце нагороджений:
     Ольшанський Андрій Андрійович, студент Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету. Науковий керівник: Оріщук Оксана Сергіївна.

Дипломом за ІІ місце нагороджена: 
     Позняковська Єлизавета Євгенівна, студенка Національного університету біоресурсів і природокористування України. Науковий керівник: Голубєв Михайло Іванович.

Дипломом за ІІІ місце нагороджена:
     Гончаренко Олександра Василівна, студенка Подільського державного аграрно-технічного університету. Науковий керівник: Цвігун Анатолій Тимофійович.

     На урочистому закритті звучали теплі слова і щирі побажання подальших успіхів майбутнім фахівцям з годівлі тварин та їхнім наставникам. Окрім дипломів, переможці отримали цінні подарунки від спонсорів конкурсу, а за три абсолютні результати – грошові призи у розмірі 5000 грн. за І місце3000 грн. – ІІ місце та 2000 грн. – ІІІ місце від академіка НААН України, доктора сільськогосподарських наук, професора І.І. Ібатуліна.

  

     Без подарунків не залишився жоден із учасників, керівників та членів журі! А перший проректор І.І. Ібатуллін запросив учасників до подальшого навчання в магістратурі та аспірантурі в НУБіП України.

М. Сичов, 
завідувач кафедри годівлі тварин
і технології кормів ім. П.Д. Пшеничного

 
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook