Вінничанка Ольга Дубровіна: «Сподівання отримати якісну освіту пов’язую з факультетом конструювання та дизайну НУБіП України»

30 червня 2017 року

     Випускниця одного з кращих закладів освіти Вінниччини – Вінницького технічного ліцею Ольга Дубровіна планує здобувати вищу освіту у Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

 – Чому саме НУБіП України?
     – Перш за все детально аналізувала навчальні заклади України. НУБІП України – один з лідерів в підготовці інженерних кадрів. Зацікавилась. Послухали відзиви колишніх випускників, і зрозуміла – це моє. Сумніви розвіяли відвідини університету під час дня відкритих дверей.

  – А що кинулося в око?
     – Вразили нові лабораторії світових і українських виробників сільськогосподарських машин. До того ж, техніка в них постійно оновлюється. А це значить, що я буду отримувати сучасні знання і не з книжок чи стендів. Бачити техніку, відчувати її – головне для конструктора, розробника, на мою думку. Ще вагомим аргументом стали бази практик, як університетські навчальні господарства, так і відомі підприємства.

  – Ви відвідали не лише корпуси?
     – Так. Фантастична територія університету в самісінькому центрі Києва навряд чи когось залишить байдужим. Ми оглянули ботанічний сад, Алею слави, галявини і сквери, спортивний стадіон. А ще – гуртожиток, який, до речі, знаходиться в десяти хвилинах пішої ходи від корпусів. Це неймовірно зручно.

     Бажаємо успішно скласти вступні випробування та чекаємо серед студентів НУБіП.

Розмовляв Олег Марус, заступник декана факультету КД

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook