Кафедра фіскальної політики і страхування успішно провела профорієнтаційну роботу в м. Біла Церква, Київської області

3 березня 2017 року
м. Біла Церква, Київська обл., СЗОШ №9

3 березня 2017 року кандидат, економічних наук, старший викладач кафедри фіскальної політики і страхування НУБіП України ФАЙЧУК Ольга Валеріївна з робочим візитом відвідала учнів випускних класів Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Проведенню зустрічі посприяли директор школи Усик Іван Васильович та вчитель англійської мови Бурлаченко Лада Миколаївна. 

Файчук О. В. ознайомила потенційних абітурієнтів із керівництвом та структурою НУБіП України, проінформувала про спеціальності, які можна здобути на базі університету.

Під час розмови було зроблено акцент на переваги навчання в НУБіП України, зокрема на економічному факультеті, де студенти здобувають не лише висококваліфіковану освіту міжнародного рівня, але й всебічно розвиваються.

Файчук О. В. детально розповіла можливості отримання подвійного диплому, працевлаштування випускників вишу, стипендіального фонду, умов оплати за навчання та проживання в гуртожитках, студентського дозвілля, практичного стажування закордономом.

Присутнім випускникам школи було роздано інформаційні матеріали про факультет та університет, а на дошках оголошень розміщено інформацію приймальної комісії НУБіП України. Крім того, учні заповнили анкети випускника.

Директор школи запросив НПП університету і надалі інформувати школу про можливості начання в НУБіП України!

 

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook