Факультет інформаційних технологій

Навчальна робота

      Навчальна робота на факультеті спрямована на підготовку сучасного фахівця, озброєного інноваційними технологіями для практичної діяльності в різних галузях економіки. Для навчання студентів залучаються спеціалісти провідних світових виробників технічного та програмного забезпечення таких як ІВМ, Microsoft, Intel тощо.
      Напрям підготовки «Економічна кібернетика» є унікальним поєднанням комп'ютерних і економічних дисциплін, що забезпечує можливість роботи в різних сферах економіки без здобування додаткової дорогої освіти і перепідготовки. Випускники цього напряму є професійними економістами, що досконало володіють інформаційними технологіями, навичками управління трудовим колективом та ведення підприємницької діяльності. Професійні та практичні компетенції набуті в процесі навчання: базові знання в області передпроектного аналізу і моделювання економічних об'єктів і задач, інформаційно-аналітичної підтримки бізнес-процесів, здійснення моделювання систем, системний аналіз об'єктів інформатизації, розробка методів і систем штучного інтелекту та ін.
      Комп'ютерні науки - це галузь знань, науки, техніки та виробництва, яка охоплює дослідження теоретичних і методичних засад, розробку та створення технологій інформаційної індустрії. В процесі навчання студентом будуть набуті такі професійні та практичні навички: володіння алгоритмічним мисленням, методами програмної інженерії для реалізації програмного забезпечення з урахуванням вимог до його якості та виробничих характеристик, розробки методів і систем штучного інтелекту та ін.Випускники напряму підготовки «Комп’ютерні науки» можуть працювати на посадах: інженер-програміст, адміністратор локальних і корпоративних мереж, фахівець з проектування і розвитку інформаційних та автоматизованих систем, систем штучного інтелекту та експертних систем, фахівець з Веб-дизайну тощо. 

     
  

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)