Сторінка магістра

Магістри 2021 року вступу

Магістри 2020 року вступу

Магістри 2019 року вступу

  

Магістри 2022 року вступу

Спеціальність: Економіка
Освітня програма: Економічна кібернетика
  1. Антоненко Віталій Вікторович
  2. Бєлоус Артем Олександрович 
  3. Бідоча Богдан Олегович
  4. Буренко Ярослав Анатолійович
  5. Дробязко Денис Володимирович
  6. Колесніченко Михайло Вікторович
  7. Куба Владислав Романович
  8. Литвиненко Захар Ярославович
  9. Мельничук Ірина Русланівна
  10. Мурмило Богдан Юрійович
  11. Протас Анна Петрівна
  12. Рахнянський Дмитро Сергійович
  13. Савейко Анжела Михайлівна
  14. Свиридченко Микита Сергійович
  15. Черв`як Олександр Петрович
  16. Чижевський Сергій Вікторович
  17. Давиденко Валентин

Спеціальність: Інженерія програмного забезпечення
Освітня програма: Програмне забезпечення інформаційних систем

  1. Василевський Гліб Володимирович
  2. Глуховський Максим Костянтинович
  3. Гончарук Олександр Васильович
  4. Дениско Дмитрій Володимирович
  5. Довгорукий Андрій Андрійович
  6. Дулкай Андрій Ігорович
  7. Заболотько Дмитро Володимирович
  8. Киришун Дмитрій Анатолійович
  9. Ковальчук Дмитро Олексійович
  10. Козаченко Родіон Олександрович
  11. Колісниченко Дмитро Геннадійович
  12. Кононенко Ростислав Петрович
  13. Лахно Мирослав Валерійович
  14. Липинець Ярослав Вікторович
  15. Лужанський Андрій Анатолійович
  16. Мандрика Даниїл Юрійович
  17. Мельниченко Владислав Вікторович
  18. Недьошев Максим Владиславович
  19. Осадчий Денис Тарасович
  20. Павлище Олександр Мирославович
  21. Пирог Анатолій Анатолійович
  22. Погиба Владислав Олегович
  23. Погребняк Денис Андрійович
  24. Полковніков Родіон Євгенович
  25. Понзель Дмитрій Юрійович
  26. Прокіпчук Олександр Валентинович
  27. Солодкий Дмитро Дмитрович
  28. Шаповал Олександр Анатолійович
  29. Шевчук Роман Віталійович
  30. Пявчик Максим Олександрович

Спеціальність: Комп’ютерні науки
Освітня програма: Інформаційні управляючі системи та технології

  1. Андрієнко Вікторія Валеріївна
  2. Білоус Владислав Дмитрович
  3. Горбач Матвій Олексійович
  4. Гордій Ярослав Вікторович
  5. Дядченко Олександр Сергійович
  6. Зауткін Владислав Сергійович
  7. Канашков Олександр Сергійович
  8. Колесник Георгій Валентинович
  9. Конюхов Дмитро Андрійович
  10. Кравчук Ігор Олексійович
  11. Кухарський Вадим Володимирович
  12. Лахно Анатолій Григорович
  13. Мазуренко Андрій Олександрович
  14. Макаров Дмитрій Анатолійович
  15. Мельник Святослав Русланович
  16. Мороз Олександр Олександрович
  17. Назаренко Євгеній Олегович
  18. Пазій Олександра Олександрівна
  19. Семенко Аліна Анатоліївна
  20. Харченко Юрій Борисович
  21. Хвостик Євгеній Іванович
  22. Цуканов Денис Миколайович

Спеціальність: Комп’ютерні науки
Освітня програма: Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг

  1. Гасюк Олексій Олексійович
  2. Дубровін Валерій Вікторович
  3. Євсєєв Вадим Юрійович
  4. Зелінський Данило Вячеславович
  5. Зінковець Ілля Олексійович
  6. Колісник Володимир Валерійович
  7. Копил Дмитро Юрійович
  8. Матвєєв Михайло Андрійович
  9. Медведєв Андрій Анатолійович
  10. Мокан Олександр Андрійович
  11. Нелін Ярослав Володимирович
  12. Панасюк Василь Анатолійович
  13. Семьонов Олексій Олександрович
  14. Совков Олексій Сергійович
  15. Тригубов Валерій Олександрович

Спеціальність: Комп’ютерна інженерія
Освітня програма: Комп'ютерні системи та мережі

  1. Андрющенко Микола Вікторович
  2. Вівдич Павло Анатолійович
  3. Войтенко Богдан Андрійович
  4. Давиденко Петро Петрович
  5. Забродська Ірина Віталіївна
  6. Ільчишин Роман Ігорович
  7. Коваленко Назарій Миколайович
  8. Корноух Самуїл Петрович
  9. Кузнюк Кароліна Владиславівна
  10. Кулініченко Михайло Володимирович
  11. Лисенко Дмитро Анатолійович
  12. Ляховчук Ілля Олександрович
  13. Маркелова Маргарита Олександрівна
  14. Мельник Ольга Юріївна
  15. Омельянченко Олександр Костянтинович
  16. Остроушко Богдан Павлович
  17. Підсуха Євгеній Сергійович
  18. Плечко Назар Сергійович
  19. Протас Олександр Вікторович
  20. Сіманов Михайло Михайлович
  21. Сорокопуд Артем Олегович
  22. Стецюк Богдан Павлович
  23. Тимченко Ігор Олексійович
  24. Тишковець Богдан Володимирович
  25. Чаплінський Артем Олександрович
  26. Чухрій Данило Ярославович
  27. Шадрін Євгеній Сергійович
  28. Шолудивий Богдан Васильович
  29. Яковець Владислав Олександрович
  30. Гусак Микола Анатолійович
  31. Мельник Михайло Олександрович
  32. Балабан Дмитро Романович

Магістри 2021 року вступу


Спеціальність:
Економіка
Освітня програма: Економічна кібернетика
  1. Васільченко Костянтин Ігорович
  2. Кеба Владислав Вячеславович
  3. Колесник Марія Миколаївна
  4. Полуда Костянтин Олегович
  5. Сімірей Богдан Юрійович
  6. Суліма Марія Іванівна 
Спеціальність: Інженерія програмного забезпечення
Освітня програма: Програмне забезпечення інформаційних систем
  1. Андрійчук Артем Олександрович
  2. Борисенко Роман Володимирович
  3. Брек Валентин Володимирович
  4. Василенко Богдан Володимирович
  5. Германюк Ілія Вячеславович
  6. Голубенко Ольга Вікторівна
  7. Захарченко Олександр Петрович
  8. Зорін Артем Олександрович
  9. Кондратенко Владислав Сергійович
  10. Криштоп Кароліна Германівна
  11. Кушніренко Олександр Сергійович
  12. Логвин Богдан Леонідович
  13. Охріменко Сергій Олександрович
  14. Петренко Павло Володимирович
  15. Саєнко Володимир Володимирович
  16. Снігир Роман Володимирович
  17. Сотніченко Микола Віталійович
  18. Таран Анатолій Олександрович
  19. Шерекіна Анастасія Юріївна 
Спеціальність: Комп’ютерні науки
Освітня програма: Інформаційні управляючі системи та технології
  1. Андрішко Владислав Васильович
  2. Ансєєв Андрій Олександрович
  3. Бабін Євгеній Сергійович
  4. Бардєй Денис Русланович
  5. Ващенко Владислав Володимирович
  6. Гожий Павло Петрович
  7. Грязюк Вячеслав Олександрович
  8. Жигінас Даниїл Миколайович
  9. Зіневич Денис Сергійович
  10. Івченко Олександр Володимирович
  11. Курінський Вадим Юрійович
  12. Лендєл Марина Іванівна
  13. Оханський Денис Андрійович
  14. Пасіка Артем Олегович
  15. Сарабанський Олександр Миколайович
  16. Скус Юрій Юрійович
  17. Юзвик Андрій Олександрович 
Спеціальність: Комп’ютерні науки
Освітня програма: Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг
  1. Захарченко Михайло Володимирович
  2. Згоннік Богдан Сергійович
  3. Ільїн Володимир Федорович
  4. Клименко Дмитро Миколайович
  5. Мороз Назарій Олегович
  6. Побережник Богдан Володимирович
  7. Якушев Олександр Олександрович 
Спеціальність:  Комп’ютерна інженерія
Освітня програма: Комп’ютерні системи і мережі
  1. Бунецкул Андрій Васильович
  2. Гербовник Артем Анатолійович
  3. Денисюк Юрій Тарасович
  4. Захаров-Горянський Артем Андрійович
  5. Ковіня Владислав Вікторович
  6. Колосовський Максим Віталійович
  7. Леус Михайло Валентинович
  8. Ліпатов Роман Миколайович
  9. Ломако Олександр Олександрович
  10. Маляренко Олександр Юрійович
  11. Паламарчук Богдан Олегович
  12. Пушняк Олександр Вячеславович
  13. Решетніков Даниїл Юрійович
  14. Семенов Артем Вікторович
  15. Ткаченко Олексій Вадимович
  16. Федотюк Владислав Юрійович
  17. Хитрук Богдан Васильович
  18. Шевченко Вікторія Михайлівна

Магістри 2020 року вступу

Спеціальність: Комп’ютерні науки
Освітня програма: Інформаційні управляючі системи та технології
  1. Адаменко Андрій Юрійович
  2. Демеркова Анастасія Андріївна
  3. Єфіменко Єфим Олегович
  4. Кантур Вікторія Олександрівна
  5. Ковалевський Олександр Олексійович
  6. Коломієць Віктор Анатолійович
  7. Мусієнко Валентин Михайлович
  8. Недбайло Дмитро Андрійович
  9. Олійник Микола Михайлович
  10. Осіпов Аркадій Олександрович
  11. Погребівський Максим Васильович
  12. Пронішина Катерина Олександрівна
  13. Сохацький Богдан Дмитрович
  14. Танасюк Ілля Олегович
  15. Шиян Олександр Олександрович
  16. Шрамко Вікторія Ігорівна
  17. Якимов Олексій Сергійович

Спеціальність: Комп’ютерні науки
Освітня програма: Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг

  1. Гермаш Владислав Олександрович
  2. Демченко Станіслав Костянтинович
  3. Зима Анна Володимирівна
  4. Калініченко Євгеній Олексійович
  5. Крамаренко Сергій Валентинович
  6. Крук Максим Сергійович
  7. Кузнецов Віталій Валерійович
  8. Лященко Олексій Володимирович
  9. Осипенко Богдана Сергіївна
  10. Павленко Тамара Сергіївна
  11. Ракецький Микита Юрійович
  12. Скорик Антон Віталійович
  13. Шевченко Дмитро Віталійович 
Спеціальність: Інженерія програмного забезпечення
Освітня програма: Програмне забезпечення інформаційних систем
  1. Басов Гліб Ігорович
  2. Бургела Олександр Володимирович
  3. Власенко Олександр В`ячеславович
  4. Войт Владислав Віталійович
  5. Дзядевич Владислав Віталійович
  6. Дьяченко Максим Ігорович
  7. Жежера Володимир Романович
  8. Зах Вадим Юрійович
  9. Іманов Антон Мамедович
  10. Кальковець Віталій Миколайович
  11. Кохан Кирило Олегович
  12. Крупеня Віталій Олегович
  13. Крупко Богдан Олександрович
  14. Мороз Євгеній Олексійович
  15. Петренко Денис Русланович
  16. Понзель Ярослав Юрійович
  17. Ратушний Дарій Миколайович
  18. Савчук Володимир Юрійович
  19. Сагалатий Дмитро Васильович
  20. Саць Владислав Миколайович
  21. Хоменко Андрій Олегович
  22. Черниш Антон Анатолійович
  23. Яремчук Юрій Іванович

Спеціальність: Економіка
Освітня програма: Економічна кібернетика

  1. Андрейко Тарас Богданович
  2. Веремієнко Валерія Сергіївна
  3. Громик Наталія Вікторівна
  4. Ковальчук Вадим Сергійович
  5. Козирєв Владислав Валерійович
  6. Кузіна Тетяна Олександрівна
  7. Мисник Микола Валерійович
  8. Овсійчук Катерина Олександрівна
  9. Павлов Артем Андрійович
  10. Паламарчук Людмила Вікторівна
  11. Піданова Ірина Андріївна
  12. Смоляр Дарія Миколаївна
  13. Токарєв Дмитро Вікторович
Спеціальність:  Комп’ютерна інженерія
Освітня програма: Комп’ютерні системи і мережі
  1. Андрющенков Ігор Васильович
  2. Верба Ярослав Ігорович
  3. Гамаюнов Нікіта Дмитрович
  4. Єгоров Єгор Олександрович
  5. Іващенко Володимир Анатолійович
  6. Клєментьєв Дарій Романович
  7. Михайловський Ігор Сергійович
  8. Паламарчук Євген Тарасович
  9. Патрило Богдан Володимирович
  10. Плескач Роман Володимирович
  11. Редько Владислав Петрович
  12. Сміян Ілля Андрійович
  13. Ткаленко Даніїл Сергійович
  14. Ткаченко Валентин Володимирович
  15. Хвост Вадим Володимирович
  16. Чорноус Олександр Богданович
  17. Юрченко Сергій Олександрович

Магістри 2019 року вступу

Спеціальність: Комп’ютерні науки
Освітня програма: Інформаційні управляючі системи та технології
  1.  Бєлая Ольга Олександрівна
  2.  Валенсія Рамос Павелі Соланж
  3. Вергун Богдан Сергійович
  4. Волохов Олександр Ігорович
  5. Гавриленко Анна Олександрівна
  6. Гаєвська Ольга Сергіївна
  7. Глива Ірина Олексіївна
  8. Грибков Андрій Ігорович
  9. Купріянова Поліна Олегівна
  10. Лопін Володимир Костянтинович
  11. Нікітенко Микита Ігорович
  12. Новіцька Діана Петрівна
  13. Олійник Вікторія Михайлівна
  14. Русанов Сергій Володимирович
  15. Староста Владислав Володимирович
  16. Хілько Вікторія Леонідівна
  17. Чебітько Володимир Михайлович
  18. Чонка Кірілл Михайлович
Спеціальність: Комп’ютерні науки
Освітня програма: Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг
  1. Коляденко Ілля Ігорович
  2. Красільніков Віталій Олександрович
  3. Освальд Анастасія Олегівна
Спеціальність: Інженерія програмного забезпечення
Освітня програма: Програмне забезпечення інформаційних систем
  1. Гордієнко Олег Олександрович
  2. Іноземцева Аліна Олександрівна
  3. Камлук Іван Феофанович
  4. Мічак Андрій Вікторович
  5. Печериця Дмитро Володимирович
  6. Скопінцев Дмитро Олегович
  7. Харсун Вадим Сергійович
  8. Черниш Роман Анатолійович
  9. Черній Віталій Святославович
Спеціальність: Економіка
Освітня програма: Економічна кібернетика
  1. Бондар Анастасія Владиславівна
  2. Васильковська Анна Олегівна
  3. Ворона Богдан Петрович
  4. Іванькова Анастасія Андріївна
  5. Колесніков Назарій Олександрович
  6. Костюченко Олексій Васильович
  7. Луценко Олександр Віталійович
  8. Лясковець Леся Віталіївна
  9. Мартинюк Богдан Андрійович
  10. Поліщук Вікторія Володимирівна
  11. Тищенко Микола Миколайович
  12. Чмут Максим Юрійович
  13. Чукова Марія Андріївна
  14. Шаліманова Катерина Олександрівна
  15. Щербак Владислав Юрійович

Спеціальність:  Комп’ютерна інженерія
Освітня програма: Комп’ютерні системи і мережі
  1. Борис Максим Олександрович
  2. Варивода Олексій Васильович
  3. Ейсмонт Роман Геннадійович
  4. Жур Роман Михайлович
  5. Кабанець Микола Олександрович
  6. Клименко Олексій Євгенович
  7. Ковальчук Максим Юрійович
  8. Меркулов Вячеслав Михайлович
  9. Савощенко Олексій Русланович

Магістри 2018 року вступу

 
Спеціальність: Комп’ютерні науки
Освітня програма: Інформаційні управляючі системи та технології
 
1.       Артемчук Дмитро Сергійович
2.       Бабич Анастасія Олександрівна
3.       Данильченко Тарас Віталійович
4.       Кліх Віталій Володимирович
5.       Кононенко Олег Юрійович
6.       Косенко Владислав Анатолійович
7.       Костюк Євгеній Ігорович
8.       Кулаєв Сергій Сергійович
9.       Куценко Вадим Миколайович
10.   Левицький Роман Вячеславович
11.   Литвин Віктор Васильович
12.   Мазурук Ярослав Олександрович
13.   Маркевич Юрій Анатолійович
14.   Марусенко Олексій Петрович
15.   Марченко Богдан Віталійович
16.   Миронюк Олександр Анатолійович
17.   Петлицький Андрій Олександрович
18.   Петрович Гордій Леонідович
19.   Прохорін Денис Русланович
20.   Саєнко Інна Юріївна
21.   Свердлюк Дмитрій Вікторович
22.   Таран Кирило Володимирович
23.   Терехов Іван Олегович
24.   Черевко Михайло Олегович
25.   Чорноморденко Олександр Олександрович
 
Спеціальність: Комп’ютерні науки
Освітня програма: Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг
 
1.       Биліцький Микита Михайлович
2.       Василюк Андрій Вікторович
3.       Гузій Євгеній Ігорович
4.       Забродський Денис Олександрович
5.       Малюшицький Максим Олександрович
6.       Мартиненко Олександр Юрійович
7.       Матвієнко Вікторія Олегівна
8.       Мироненко Артем Русланович
9.       Міхеєв Євгеній Владиславович
10.   Осипов Олексій Олегович
11.   Понько Андрій Олександрович
12.   Прийдун Михайло Іванович
13.   Сапонов Костянтин Олександрович
14.   Твардовський Максим Віталійович
 
Спеціальність: Інженерія програмного забезпечення
Освітня програма: Програмне забезпечення інформаційних систем
 
1.       Дарчук Олександр Борисович
2.       Швидкий Віктор Андрійович
3.       Сухенко Богдан Володимирович
4.       Козятник Владислав Валентинович
5.       Гушан Андрій Русланович
6.       Головатенко Артем Вікторович
7.       Висоцький Максим Ігорович
8.       Колінько Максим Юрійович
9.       Симоненко Євгеній Миколайович
10.   Мазуренко Олег Олександрович
11.   Чередніченко Іван Володимирович
12.   Цируль Олександр Олександрович
 
Спеціальність: Економіка
Освітня програма: Економічна кібернетика
 
1.       Байгушева Юлія Олександрівна
2.       Батечко Богдан Тарасович
3.       Бєлялова Евеліна Рустемівна
4.       Бовкун Альона Олександрівна
5.       Богоміл Антон Олександрович
6.       Ващенко Руслан Андрійович
7.       Горніцька Анастасія Олександрівна
8.       Гуцал Мирослав Олегович
9.       Демченко Денис Костянтинович
10.   Духновська Ольга Олександрівна
11.   Заболотній Євгеній Анатолійович
12.   Зайчук Тетяна Юріївна
13.   Золотуха Роман Андрійович
14.   Клименко Євгеній Олегович
15.   Козяр Андрій Олегович
16.   Кучебо Оксана Сергіївна
17.   Ніконєнко Дарія Володимирівна
18.   Прудкий Святослав Олегович
19.   Стеценко Юлія Василівна
20.   Тарнавська Ірина Василівна
21.   Харченко Ольга Сергіївна
22.   Чабаненко Ірина Сергіївна
23.   Штанько Ірина Ігорівна
24.   Яворський Євгеній Вячеславович
25.   Ястреба Тетяна Олександрівна
 
Спеціальність:  Комп’ютерна інженерія
Освітня програма: Комп’ютерні системи і мережі

1.       Ващенок Олег Володимирович

2.       Виноградов Олександр Валерійович
3.       Голуб`ятніков Андрій Сергійович
4.       Капітоненко Сергій Сергійович
5.       Кордан Андрій Іванович
6.       Курило Сергій Олегович
7.       Півторайко Ілля Володимирович
8.       Семко Артем Вікторович
9.       Страшенко Олександр Олегович
10.   Шейко Владислав Сергійович

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook