Сторінка магістра

Магістри 2020 року вступу

Спеціальність: Комп’ютерні науки
Освітня програма: Інформаційні управляючі системи та технології
  1. Адаменко Андрій Юрійович
  2. Демеркова Анастасія Андріївна
  3. Єфіменко Єфим Олегович
  4. Кантур Вікторія Олександрівна
  5. Ковалевський Олександр Олексійович
  6. Коломієць Віктор Анатолійович
  7. Мусієнко Валентин Михайлович
  8. Недбайло Дмитро Андрійович
  9. Олійник Микола Михайлович
  10. Осіпов Аркадій Олександрович
  11. Погребівський Максим Васильович
  12. Пронішина Катерина Олександрівна
  13. Сохацький Богдан Дмитрович
  14. Танасюк Ілля Олегович
  15. Шиян Олександр Олександрович
  16. Шрамко Вікторія Ігорівна
  17. Якимов Олексій Сергійович
     

 

Спеціальність: Комп’ютерні науки
Освітня програма: Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг
  1. Гермаш Владислав Олександрович
  2. Демченко Станіслав Костянтинович
  3. Зима Анна Володимирівна
  4. Калініченко Євгеній Олексійович
  5. Крамаренко Сергій Валентинович
  6. Крук Максим Сергійович
  7. Кузнецов Віталій Валерійович
  8. Лященко Олексій Володимирович
  9. Осипенко Богдана Сергіївна
  10. Павленко Тамара Сергіївна
  11. Ракецький Микита Юрійович
  12. Скорик Антон Віталійович
  13. Шевченко Дмитро Віталійович 
 
Спеціальність: Інженерія програмного забезпечення
Освітня програма: Програмне забезпечення інформаційних систем
  1. Басов Гліб Ігорович
  2. Бургела Олександр Володимирович
  3. Власенко Олександр В`ячеславович
  4. Войт Владислав Віталійович
  5. Дзядевич Владислав Віталійович
  6. Дьяченко Максим Ігорович
  7. Жежера Володимир Романович
  8. Зах Вадим Юрійович
  9. Іманов Антон Мамедович
  10. Кальковець Віталій Миколайович
  11. Кохан Кирило Олегович
  12. Крупеня Віталій Олегович
  13. Крупко Богдан Олександрович
  14. Мороз Євгеній Олексійович
  15. Петренко Денис Русланович
  16. Понзель Ярослав Юрійович
  17. Ратушний Дарій Миколайович
  18. Савчук Володимир Юрійович
  19. Сагалатий Дмитро Васильович
  20. Саць Владислав Миколайович
  21. Хоменко Андрій Олегович
  22. Черниш Антон Анатолійович
  23. Яремчук Юрій Іванович
     
 
 

Спеціальність: Економіка
Освітня програма: Економічна кібернетика

  1. Андрейко Тарас Богданович
  2. Веремієнко Валерія Сергіївна
  3. Громик Наталія Вікторівна
  4. Ковальчук Вадим Сергійович
  5. Козирєв Владислав Валерійович
  6. Кузіна Тетяна Олександрівна
  7. Мисник Микола Валерійович
  8. Овсійчук Катерина Олександрівна
  9. Павлов Артем Андрійович
  10. Паламарчук Людмила Вікторівна
  11. Піданова Ірина Андріївна
  12. Смоляр Дарія Миколаївна
  13. Токарєв Дмитро Вікторович

 

Спеціальність:  Комп’ютерна інженерія
Освітня програма: Комп’ютерні системи і мережі
  1. Андрющенков Ігор Васильович
  2. Верба Ярослав Ігорович
  3. Гамаюнов Нікіта Дмитрович
  4. Єгоров Єгор Олександрович
  5. Іващенко Володимир Анатолійович
  6. Клєментьєв Дарій Романович
  7. Михайловський Ігор Сергійович
  8. Паламарчук Євген Тарасович
  9. Патрило Богдан Володимирович
  10. Плескач Роман Володимирович
  11. Редько Владислав Петрович
  12. Сміян Ілля Андрійович
  13. Ткаленко Даніїл Сергійович
  14. Ткаченко Валентин Володимирович
  15. Хвост Вадим Володимирович
  16. Чорноус Олександр Богданович
  17. Юрченко Сергій Олександрович

 

 

Магістри 2019 року вступу

Спеціальність: Комп’ютерні науки
Освітня програма: Інформаційні управляючі системи та технології
  1.  Бєлая Ольга Олександрівна
  2.  Валенсія Рамос Павелі Соланж
  3. Вергун Богдан Сергійович
  4. Волохов Олександр Ігорович
  5. Гавриленко Анна Олександрівна
  6. Гаєвська Ольга Сергіївна
  7. Глива Ірина Олексіївна
  8. Грибков Андрій Ігорович
  9. Купріянова Поліна Олегівна
  10. Лопін Володимир Костянтинович
  11. Нікітенко Микита Ігорович
  12. Новіцька Діана Петрівна
  13. Олійник Вікторія Михайлівна
  14. Русанов Сергій Володимирович
  15. Староста Владислав Володимирович
  16. Хілько Вікторія Леонідівна
  17. Чебітько Володимир Михайлович
  18. Чонка Кірілл Михайлович
 
 
Спеціальність: Комп’ютерні науки
Освітня програма: Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг
  1. Коляденко Ілля Ігорович
  2. Красільніков Віталій Олександрович
  3. Освальд Анастасія Олегівна

 
 
Спеціальність: Інженерія програмного забезпечення
Освітня програма: Програмне забезпечення інформаційних систем
  1. Гордієнко Олег Олександрович
  2. Іноземцева Аліна Олександрівна
  3. Камлук Іван Феофанович
  4. Мічак Андрій Вікторович
  5. Печериця Дмитро Володимирович
  6. Скопінцев Дмитро Олегович
  7. Харсун Вадим Сергійович
  8. Черниш Роман Анатолійович
  9. Черній Віталій Святославович
 
Спеціальність: Економіка
Освітня програма: Економічна кібернетика
  1. Бондар Анастасія Владиславівна
  2. Васильковська Анна Олегівна
  3. Ворона Богдан Петрович
  4. Іванькова Анастасія Андріївна
  5. Колесніков Назарій Олександрович
  6. Костюченко Олексій Васильович
  7. Луценко Олександр Віталійович
  8. Лясковець Леся Віталіївна
  9. Мартинюк Богдан Андрійович
  10. Поліщук Вікторія Володимирівна
  11. Тищенко Микола Миколайович
  12. Чмут Максим Юрійович
  13. Чукова Марія Андріївна
  14. Шаліманова Катерина Олександрівна
  15. Щербак Владислав Юрійович

Спеціальність:  Комп’ютерна інженерія
Освітня програма: Комп’ютерні системи і мережі
  1. Борис Максим Олександрович
  2. Варивода Олексій Васильович
  3. Ейсмонт Роман Геннадійович
  4. Жур Роман Михайлович
  5. Кабанець Микола Олександрович
  6. Клименко Олексій Євгенович
  7. Ковальчук Максим Юрійович
  8. Меркулов Вячеслав Михайлович
  9. Савощенко Олексій Русланович

 
 

Магістри 2018 року вступу

 
Спеціальність: Комп’ютерні науки
Освітня програма: Інформаційні управляючі системи та технології
 
1.       Артемчук Дмитро Сергійович
2.       Бабич Анастасія Олександрівна
3.       Данильченко Тарас Віталійович
4.       Кліх Віталій Володимирович
5.       Кононенко Олег Юрійович
6.       Косенко Владислав Анатолійович
7.       Костюк Євгеній Ігорович
8.       Кулаєв Сергій Сергійович
9.       Куценко Вадим Миколайович
10.   Левицький Роман Вячеславович
11.   Литвин Віктор Васильович
12.   Мазурук Ярослав Олександрович
13.   Маркевич Юрій Анатолійович
14.   Марусенко Олексій Петрович
15.   Марченко Богдан Віталійович
16.   Миронюк Олександр Анатолійович
17.   Петлицький Андрій Олександрович
18.   Петрович Гордій Леонідович
19.   Прохорін Денис Русланович
20.   Саєнко Інна Юріївна
21.   Свердлюк Дмитрій Вікторович
22.   Таран Кирило Володимирович
23.   Терехов Іван Олегович
24.   Черевко Михайло Олегович
25.   Чорноморденко Олександр Олександрович
 
Спеціальність: Комп’ютерні науки
Освітня програма: Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг
 
1.       Биліцький Микита Михайлович
2.       Василюк Андрій Вікторович
3.       Гузій Євгеній Ігорович
4.       Забродський Денис Олександрович
5.       Малюшицький Максим Олександрович
6.       Мартиненко Олександр Юрійович
7.       Матвієнко Вікторія Олегівна
8.       Мироненко Артем Русланович
9.       Міхеєв Євгеній Владиславович
10.   Осипов Олексій Олегович
11.   Понько Андрій Олександрович
12.   Прийдун Михайло Іванович
13.   Сапонов Костянтин Олександрович
14.   Твардовський Максим Віталійович
 
Спеціальність: Інженерія програмного забезпечення
Освітня програма: Програмне забезпечення інформаційних систем
 
1.       Дарчук Олександр Борисович
2.       Швидкий Віктор Андрійович
3.       Сухенко Богдан Володимирович
4.       Козятник Владислав Валентинович
5.       Гушан Андрій Русланович
6.       Головатенко Артем Вікторович
7.       Висоцький Максим Ігорович
8.       Колінько Максим Юрійович
9.       Симоненко Євгеній Миколайович
10.   Мазуренко Олег Олександрович
11.   Чередніченко Іван Володимирович
12.   Цируль Олександр Олександрович
 
Спеціальність: Економіка
Освітня програма: Економічна кібернетика
 
1.       Байгушева Юлія Олександрівна
2.       Батечко Богдан Тарасович
3.       Бєлялова Евеліна Рустемівна
4.       Бовкун Альона Олександрівна
5.       Богоміл Антон Олександрович
6.       Ващенко Руслан Андрійович
7.       Горніцька Анастасія Олександрівна
8.       Гуцал Мирослав Олегович
9.       Демченко Денис Костянтинович
10.   Духновська Ольга Олександрівна
11.   Заболотній Євгеній Анатолійович
12.   Зайчук Тетяна Юріївна
13.   Золотуха Роман Андрійович
14.   Клименко Євгеній Олегович
15.   Козяр Андрій Олегович
16.   Кучебо Оксана Сергіївна
17.   Ніконєнко Дарія Володимирівна
18.   Прудкий Святослав Олегович
19.   Стеценко Юлія Василівна
20.   Тарнавська Ірина Василівна
21.   Харченко Ольга Сергіївна
22.   Чабаненко Ірина Сергіївна
23.   Штанько Ірина Ігорівна
24.   Яворський Євгеній Вячеславович
25.   Ястреба Тетяна Олександрівна
 
Спеціальність:  Комп’ютерна інженерія
Освітня програма: Комп’ютерні системи і мережі

1.       Ващенок Олег Володимирович

2.       Виноградов Олександр Валерійович
3.       Голуб`ятніков Андрій Сергійович
4.       Капітоненко Сергій Сергійович
5.       Кордан Андрій Іванович
6.       Курило Сергій Олегович
7.       Півторайко Ілля Володимирович
8.       Семко Артем Вікторович
9.       Страшенко Олександр Олегович
10.   Шейко Владислав Сергійович

    

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook