УЛЯБП АПК стала базовим закладом для підвищення кваліфікації фахівців з токсикології

26 жовтня 2015 року

     19 жовтня Інститутом післядипломної освіти на базі Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК за участі фахівців науково-навчальних відділів Тетяни Колесникової, Юрія Баранова, Наталії Грибової та Сергія Сисолятіна проведено навчання завідувачів хіміко-токсикологічних відділів і лікарів-токсикологів районних державних лабораторій ветеринарної медицини. Їх навчали визначати залишки стійких органічних забруднювачів, пестицидів методами газової та рідинної хроматографії. Також було продемонстровано методики вимірювання бенз(а)пірена та ПАР-метод, висвітлені вимоги до верифікації, оцінки придатності методів досліджень, інтерпретація та оформлення їх результатів відповідно до вимог ЄС.

 

     20-22 жовтня в рамках VIII міжнародної виставки LABCompIEX фахівці УЛЯБП АПК провели для її учасників навчальний семінар із лабораторної практики здійснення експертизи продукції АПК з урахуванням законодавства України та міжнародних стандартів.

     Актуальні та дискусійні доповіді представили Юрій Баранов, Людмила Іщенко, Наталія Грибова та Олена Лапоша.

     А вже 23 жовтня відповідно до договору про співпрацю з Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» в УЛЯБП АПК за темою «Мікробіологія харчових продуктів» пройшли навчання спеціалісти з метрології та стандартизації. Всі вони отримали відповідні сертифікати.

Волосянко О.В.,
завідувач науково-організаційного відділу
навчально-методичної роботи УЛЯБП АПК

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook