Знакова подія в житті університету: відкрито Алею слави
Знакова подія в житті університету: відкрито Алею слави
1 вересня 2015 року
1 вересня. За півгодини до офіційного початку святкування Дня знань відбулася без перебільшення знакова для нашого університету подія: було відкрито Алею слави.
Символічну стрічку урочисто перерізали ректор Станіслав Ніколаєнко, міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко та народний депутат України, голова Наглядової ради НУБіП Микола Томенко.
![](/sites/default/files/u107/DSC_7111.jpg)
![](/sites/default/files/u107/DSC_7137.jpg)
Презентуючи алею, Станіслав Миколайович зазначив, що незабаром на ній постануть погруддя прославлених науковців, фундаторів аграрної науки і університету. Враховуючи пропозиції вчених рад факультетів та ННІ, поки що обрано з десяток вчених, які будуть увіковічнені. Серед них перший декан сільськогосподарського відділення Микола Чирвинський та не менш відомі науковці, які очолювали університет та його факультети у різні часи, - Петро Сльозкін, Володимир Колкунов, Євген Вотчал, Євген Алєксєєв, Антон Скороходько, Павло Пшеничний, Петро Власюк, Петро Василенко, Володимир Пересипкін, Іван Мартиненко та інші.
![](/sites/default/files/u107/DSC_7152.jpg)
![](/sites/default/files/u107/DSC_7155.jpg)
![](/sites/default/files/u107/DSC_7160.jpg)
![](/sites/default/files/u107/DSC_7165.jpg)
![](/sites/default/files/u107/DSC_7169.jpg)
![](/sites/default/files/u107/DSC_7175.jpg)
Спорудження Алеї слави стало можливим завдяки злагодженій роботі адміністративно-господарської частини, студентських будівельних загонів, зокрема агробіологічного факультету і факультету тваринництва та водних біоресурсів. А власне будівництво здійснювалося за кошти благодійників, спонсорів та випускників університету, за що їм велика подяка.
Ольга Наконечна