Відбулися збори трудового колективу факультету аграрного менеджменту

8 березня 2024 року

   8 березня на факультеті аграрного менеджменту відбулися збори трудового колективу за участю науково-педагогічних працівників та інших категорій співробітників факультету.

   До порядку денного увійшли питання  рекомендації науково-педагогічних працівників факультету аграрного менеджменту до складу Вченої ради НУБіП України та обрання Голови Профбюро співробітників факультету.
   Головуючий на засіданні декан факультету аграрного менеджменту, доцент Анатолій Остапчук вніс пропозицію рекомендувати до складу Вченої ради НУБіП України професора, член-кореспондент НАН України, професора кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Лідію Шинкарук, професора, завідувача кафедри економічної теорії Миколу Талавирю та доцента, в.о. завідувача кафедри ня, доцент, в.о. завідувача кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності Олену Ковтун. За результатами відкритого голосування всі кандидатури були одноголосно  рекомендовані до складу Вченої ради НУБіП України.
   Профком – це об’єднана організація співробітників та студентів Університету. Це єдина в Україні неполітична громадська організація, яка володіє потужною законодавчою базою, що дозволяє вирішувати різноманітні питання.
   На зборах трудового колективу факультету аграрного менеджменту одноголосно було підтримано пропозицію рекомендації на посаду Голови Профбюро співробітників доцента кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Катерину Алексеєву.
   В ході зустрічі були розглянуті інші питання життєдіяльності факультету аграрного менеджменту.

Лариса Карпенко,
заступник декана
факультету аграрного менеджменту
 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook