Факультет аграрного менеджменту: долучаємось до урочистостей з приводу вшанування пам'яті Великого Кобзаря

10 березня 2024 року

У 2024 році українці всього світу відзначають 210 річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Сьогодні, в умовах, коли наша держава відстоює своє право на незалежність, а наші воїни мужньо боронять рідну землю, пророче слово великого Кобзаря знаходить відгук в душі кожного з нас.

В НУБіП України світла пам'ять великого українського поета щорічно вшановується традиційним читанням його поезії, а цього року студенти нашого університету ще й організували флешмоб з багатометрової «стрічки» українських рушників. Вишиті рушники завжди слугували символом душі українського народу, передавалися від старших до молодших поколінь, були обов’язковим атрибутом важливих подій людей. Саме тому до дня народження великого Кобзаря, пророче слово якого є близьким кожному українцю у всьому світі, студенти нашого університету розгорнули святкові рушники як символ єдності нації.

 


Студенти факультету аграрного менеджменту разом з адміністрацією та наставниками взяли активну участь у заходах з приводу вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка. Весь життєвий шлях Тараса Григоровича Шевченка присвячений Україні та українському народу. Своїм словом великий поет пробудив націю та закликав до боротьби. 

На сьогодні ми знову переживаємо непросту історичну добу. Саме тому серед уривків, які обрали для декламування студентки 5 групи другого курсу Дар’я Іваненко та Ірина Медведюк, були, зокрема, уривки з поеми «Сон» та «Кавказ», де засуджується загарбницька москальська самодержавна політика. Ректор НУБіП України академік Станіслав Ніколаєнко та проректор НУБіП України професор Вадим Ткачук позитивно відзначили емоційне та натхненне декламування дівчатами віршів. Патріотичне виховання молоді є на теперішній час одним з основних завдань, які ставляться на порядку денному перед педагогами з боку адміністрації університету.


Великий український поет Тарас Григорович Шевченко мріяв про часи, коли наша рідна земля буде вільною та незалежною. Він закликав боротися за свободу та берегти свою культуру та мову. Нащадки великого Кобзаря на теперішній час прагнуть виконати заповіт, вибороти волю та побудувати сильну та незалежну Україну. Черпаючи надію на світле майбутнє нашої нації у життєстверджувальній поезії великого поета, ми віримо у перемогу та продовжуємо боротьбу.

 

Катерина Алексеєва,
доцент кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook