Відбулося жеребкування учасників Кубку Ректора з футболу 2023

15 вересня 2023 року
  14 вересня відбулося жеребкування змагань з футболу на Кубок Ректора НУБіП України. Ігри розпочнуться вже наступного тижня. У них візьмуть участь студенти освітніх ступенів «Бакалавр», «Магістр» й аспіранти денної форми навчання усіх факультетів та ННІ НУБіП України.

  На жеребкуванні був присутній проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша, який звернув увагу присутніх на те, що Кубок Ректора став вже традиційним для нашого університету, наголосив на важливості занять фізичною культурою і спортом, ведення здорового способу життя. Також зауважив, що в нашому університеті проводиться велика кількість змагань і спортивних заходів, де студенти можуть взяти участь і спробувати свої сили, познайомитися ближче, навчитися працювати в команді, подружитися на все життя.
 
  Завідувач кафедри фізичного виховання Микола Костенко представив регламент змагань. Розказав правила та вимоги до учасників. Наголосив, що цього року змагання з футболу на Кубок Ректора відбудуться на великому полі 11 на 11 гравців, учасники будуть розділені на чотири групи по чотири команди в кожній і зіграють за коловою системою. Потім по два переможця з групи вийдуть до наступного етапу змагань і зіграють на вибування.
 
  У жеребкуванні взяло участь 16 факультетів та ННІ нашого університету. Було вирішено, що минулорічні півфіналісти Кубку Ректора будуть сіяними учасниками. Це команди гуманітарно-педагогічного факультету, механіко-технологічного, аграрного менеджменту та землевпорядкування. Спочатку провели жеребкування серед цих команд і вони посіли перші місця у відповідних групах. Потім по-черзі вибрали місця для команд інших факультетів.
 
 
 

  Таким чином результати жеребкування виглядають так:

  

Група А

Група Б

1

ГПФ

1

МТФ

2

АБФ

2

ФХТУіЯ

3

ЮФ

3

ФТВБ

4

ФВМ

4

ФІТ

Група В

Група Г

1

ФАМ

1

ФЗВ

2

ННІ НОТ

2

ФЗРБЕ

3

ФКД

3

ННІ ЛСПГ

4

ЕФ

4

ННІ ЕАЕ

 
 
 
Катерина БЛИЩИК,

лаборант кафедри фізичного виховання 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook