Механіко-технологічний факультет

Військова підготовка

    Кафедра військової підготовки Національного університету біоресурсів і природокористування України розпочинає конкурсний відбір для проходження військової підготовки за програмою офіцера запасу (командира підрозділу).

     Кафедра військової підготовки НУБіП України надає можливість поглиблено вивчити електричне й спеціальне обладнання бойової бронетанкової й автомобільної техніки, навчитися організовувати й командувати колективом підлеглих, інтелектуально розвинутися, підвищити науково-технічний рівень, навчитися формувати науково-технічні матеріали, одержати патенти України, авторські свідоцтва, опублікувати наукові статті, конференції, семінари за різними напрямками науково-технічної діяльності для курсових, дипломних, магістерських та наукових робіт. Розучування й тренування прийомів володіння холодною зброєю й рукопашного бою.

Конкурсний відбір триває по 24 березня 2018 року.

     Бажаючим пройти військову підготовку, необхідно подати наступні документи:

1. Заява на ім’я декана факультету (з резолюцією декана).
2. Автобіографія (яка складена власноручно).
3. Копія паспорту (стор. 1-3, 11 - все на одному аркуші А-4) – 3 шт.
4. Копія ідентифікаційного коду (кожен окремо на А-4) – 3 шт.
5. Фото 3х4 – 5 шт., фото 9х12 – 2 шт. (фото в костюмі та сорочці).
6. Довідка про навчання у ВНЗ із середнім балом.
7. Копія приписного свідоцтва (ступінь обмеження за станом здоров’я, ступінь обмеження не більше СО-3) (на А-4) – 1 шт.
8. Медична довідка з військкомату про придатність до навчання на військовій кафедрі (направлення на медичну комісію у військомат брати на кафедрі військової підготовки).

     Усі, хто бажає отримати додаткову спеціальність, з подальшим працевлаштуванням у «силових» структурах (Збройних Силах, СБУ, Національній гвардії, Міністерстві внутрішніх справ, Державній прикордонній службі, Національній поліції, ДССТ та інших) чекаємо вас з документами за адресоювул. Героїв Оборони, 18а.

Додаткову інформацію можна дізнатися за телефонами: (044) 527-89-93, 527-89-94.

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)