Позиція НУБіП України щодо Проєкту нового переліку галузей знань і спеціальностей

25 серпня 2023 року

Міністерство освіти і науки України підготувало для громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти». Розроблений документ є черговим кроком до переходу на єдині статистичні стандарти та системи класифікації для гармонізації і забезпечення порівнянності державної статистики із такими міжнародними стандартами і рекомендаціями, як міжнародні стандартні системи класифікації ООН.

Навчальний відділ зібрав пропозиції деканів факультетів та директорів ННІ, які пройшли обговорення на вчених радах та висловлюють позицію колективу нашого університету стосовно структури нового переліку галузей знань і спеціальностей, назв окремих спеціальностей та повернення до переліку з новим шифром спеціальностей, з яких НУБіП України випустив тисячі висококваліфікованих фахівців.

1. Порівняльна таблиця з пропозиціями НУБіП України.
2. Обгрунтування пропозицій НУБіП України до проєкту постанови КМУ "Про затвердження переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти".

Листом за підписом ректора університету Станіслава Ніколаєнка пропозиції та обгрунтування 25 серпня було надіслано до МОН України.

Навчальний відділ
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook