Богдана Яременко: «Мрію стати студенткою факультету ветеринарної медицини»

1 серпня 2023 року
  Вітаю, мене звати Яременко Богдана Русланівна. В цьому році здобула диплом молодшого спеціаліста у відокремленому структурному підрозділі «Немішаївському фаховому коледжі Національного університету біоресурсів і природокористування України».

  • Чому вирішили здобувати вищу освіту?

— Для мене важливо здобути вищу освіту, оскільки вона є необхідною умовою для становлення спеціалістом: надає широкі професійні можливості, відкриває нові кар'єрні горизонти.

  • Чому саме ветеринарний лікар та обрали НУБіП?

— Коли наближувався час обирати професію, я без роздумів знала, що буду ветеринаром. Вже з дитинства мала цікавість до тварин та змалку лікувала пташок, котів та різних дрібних тварин, також мене цікавили природничі науки, тому із захопленням вивчала їх в школі. НУБіП України найкращий університет для здобуття вищої освіти і самореалізації, саме в цьому університеті я зможу втілити свою мрію, оскільки здавна цей заклад славиться високим рівнем підготовки фахівців і нині займає провідні позиції серед усіх вишів України.

  • Які ваші очікування від навчання в університеті?

— Я людина з активною життєвою позицією, комунікабельна та відповідальна. Тому я хочу отримати гідну професію, завести нових друзів, цікаво проводити час. А навчання в НУБіП – це активне та цікаве студентське життя, де є – спортивні секції, творчі і мистецькі колективи, численні гуртки, клуби за інтересами, наукові спільноти.

  • Дякую Вам за розмову і бажаю стати студенткою нашого факультету та бути у всьому успішною!

 

Розмову провів Віталій Журенко,
старший викладач кафедри біохімії і
фізіології тварин ім. акад. М. Ф. Гулого

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook