Випускники бакалаврату обирають навчання за спеціальністю 053 «Психологія» в НУБіП України

8 липня 2023 року
  Ось уже сьомий рік поспіль Національний університет біоресурсів і природокористування України здійснює набір здобувачів вищої освіти на навчання за спеціальністю 053 «Психологія». Нині в університеті за цією спеціальністю реалізовується підготовка за трьома рівнями вищої освіти: бакалавр, магістр, доктор філософії. Що ж приваблює потенційних здобувачів вищої освіти і які їхні очікування від навчання, ‒ з’ясовували ми в інтерв’ю з нашими випускницями бакалаврату й водночас абітурієнтками магістратури Яною Шуляк та Катериною Рудченко.
  • Попри воєнний стан в Україні Ви обираєте для вступу на навчання український університет. Якими міркуваннями Ви керуєтесь, роблячи такий вибір?

— Я хочу продовжувати розвиватися в напрямі  спеціальності, за якою здобула ступінь бакалавра, та отримати високий рівень теоретичних знань і практичних умінь, ‒ Катерина.
— Я хочу мати українську психологічну освіту, бо ця спеціальність є надзвичайно актуальною для нашої країни. Навчання психології в іншій країні не враховуватиме наш культурний контекст та національні особливості, що для мене є ключовим у виборі майбутнього університету, ‒ Яна.

  • Чому саме психологію Ви обираєте як свою майбутню спеціальність?

— Тому що в наші часи ця професія є актуальною, а головне ‒ мені просто подобається психологія і я відчуваю що "до неї лежить моє серце", ‒ Катерина.
— Тому що мене цікавить ця наука, я хочу більше дізнаватись про психічні явища ‒ Яна.

  • Нині таку спеціальність можна здобути в багатьох закладах вищої освіти України. Які із них Ви розглядаєте чи розглядали як бажані для навчання і чому зупинили свій вибір на НУБіП України?

— Мені дуже подобається кафедра психології саме в НУБіП. Я звикла до своїх одногрупників та викладачів і дуже їх люблю, тому хочу продовжувати навчатись тут з ними ‒ Катерина

— Розглядала також КНУ, бо він має репутацію одного з найкращих, однак зупинила вибір на НУБіП України, бо тут закінчила бакалаврат, ‒ Яна.

  • Які Ваші очікування від навчання за спеціальністю «Психологія» у НУБіП України?

— Загалом, першою причиною мого вступу на магістратуру не є отримання диплому, а сам процес навчання. Тому я очікую на професійну подачу інформації, а також, на більше можливостей здобуття саме практичного досвіду, ‒ Катерина.
— Я була приємно вражена професіоналізмом викладачів нашої кафедри, тому очікую такий самий рівень і в магістратурі. Наша кафедра здається мені одною з найсильніших, тож сподіваюся стати гідним спеціалістом по закінченню магістратури, ‒ Яна.

  • Ми дякуємо нашим абітурієнткам за відвертість та бажаємо успіхів у складанні вступних випробувань. Зі свого боку хочемо сказати, що готові й далі радо ділитись професійним досвідом із нашими здобувачами. Тож запрошуємо усіх, хто мріє стати психологом, на навчання на гуманітарно-педагогічний факультет Національного університету біоресурсів і природокористування України!Ірина МАРТИНЮК,
в.о. завідувача кафедри психології

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook