Вітаємо випускників ОП "Адміністративний менеджмент" заочної форми навчання з випуском!

1 грудня 2022 року
Факультет аграрного менеджменту

 30 листопада 2022 року відбувся випуск магістрів ОП "Адміністративний менеджмент" заочної форми навчання на факультеті аграрного менеджменту.

Цього року захід відбувся в аудиторії. І ті з студентів, хто мали можливість та бажання, приїхали до університету. Незважаючи на те, що у нас було обмежено постачання електроенергії, але це не повпливало на піднесений настрій та зустріч студентів.

Цього року привітати випускників факультету аграрного менеджменту прийшов професор Станіслав Ніколаєнко, ректор НУБіП України, академік Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, який відзначив важливість роботи менеджерів та маркетологів у відбудові національної економіки України.

Декан факультету аграрного менеджменту Анатолій Остапчук привітав з випуском 130 студентів-магістрів факультету, серед яких також було відзначено випуск 32 студентів ОП "Адміністративний менеджмент" заочної форми навчання.

З вітальним словом до випускників також звернувся професор Віталій Луцяк, завідувач кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності.

Від імені випускників до присутніх з вітальним словом звернувся доктор медичних наук, професор Анатолій Гринзовський, завідувач кафедри медицини надзвичайних ситуацій та тактичної медицини НМУ ім.О.О.Богомольця.

А також до вітальних слів долучився випускник ОП "Адміністративний менеджмент" Петро Дрозд, доцент кафедри фізіології, біохімії рослин та біоенергетики, заступник декана факультету захисту рослин, біотехнологій та екології.

А далі відбулась урочиста церемонія вручення дипломів!

 

Вітаємо випускників та бажаємо їм вдалого кар'єрного шляху!

 

Олена Ковтун,

гарант ОП "Адміністративний менеджмент"
 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook