На факультеті тваринництва та водних біоресурсів відбулися зустрічі з учасниками освітнього процесу

4 серпня 2022 року

    На факультеті тваринництва та водних біоресурсів постійно відбувається діалог між адміністрацією, викладачами та студентами. Так, за дорученням ректорату, сьогодні, 2 серпня відбулися такі он-лайн засідання зі студентами, які виходять на очне навчання з 15 серпня та усіма науково-педагогічними працівниками.

   Відкриваючи кожне із засідань декан факультету Руслан Кононенко щоразу акцентував увагу усіх присутніх на постійному контролі навчального процесу та дотриманні усіх правил і інструкцій, залученні студентів до навчання та на відповідальності кожного з них! Було надано роз’яснення щодо графіку навчального процесу, поселення студентів у гуртожитки, правила поведінки під час сигналів повітряної тривоги, переміщення студентів і викладачів на території Університету.

    Також окремо розглянули питання проведення занять у змішано-дистанційному форматі, комунікації між студентами і кураторами, проведення різноманітних заходів різного спрямування та багато інших. Щотижнево старости надають ретельний аналіз місцезнаходження кожного студента та його можливості долучення до навчального процесу.

    Одним із ключових питань зустрічей була і профорієнтація та залучення абітурієнтів до вступу в Університет.

   На завершення зустрічей декан факультету Руслан Кононенко акцентував увагу на виконанні поставлених завдань кожним учасником освітнього процесу!

Тільки разом, згуртувавшись, якісно проводячи навчальний процес, ми зможемо досягти нашої мети – Перемоги!

Сергій Грищенко,
заступник декана факультету
тваринництва та водних біоресурсів

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook