Увага! Інформація щодо організації бустерної вакцинації викладачів, співробітників і студентів в січні 2022 року!

13 січня 2022 року
     Шановні викладачі, студенти і співробітники! Важливе і нагальне питання для кожного учасника освітнього процесу в нашому університеті це утримання та зміцнення колективного імунітету!

     Ректорат продовжує співпрацю з адміністрацією КНП "Консультативно-діагностичний центр" Голосіївського р-ну м. Києва, яка замовила і надає нашому університету необхідну кількість доз вакцини Pfizer, Moderna та CoronaVac для проведення третьої хвилі вакцинації у відповідності рекомендацій Всесвітньої організації здоров`я.

 

  Вакцинації третьою дозою підлягають всі, кому виповнилось 18 років та сплив термін з другої вакцинації від 6-9 місяців. За результатами аналізу списків вакцинованих, щепленню бустерною дозою підлягають всі викладачі, працівники і студенти, які щепилися у період з 01 по 10 липня 2021 року.     

     Для проходження вакцинації необхідно звернутися до деканату чи дирекції, відповідальній особі від служби за проведення вакцинації, надати анкетні дані та чекати інформацію зі списками та датою на офіційному сайті університету.

 

Сергій Кваша,
керівник Оперативного штабу НУБіП України


 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook