Впевнено крокуємо у майбутнє: магістри з Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами захистили кваліфікаційні роботи

December 19, 2024

 На кафедрі виробничого та інвестиційного менеджменту відбулися захисти магістерських кваліфікаційних робіт наших випускників очної форми навчання ОПП «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами».

Щороку кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту підсумовує результати навчальної діяльності магістрантів, організовуючи захист магістерських робіт. Цей важливий етап є завершенням півторарічного інтенсивного навчання, досліджень і співпраці студентів з викладачами та представниками бізнесу.

Згідно Наказу щодо проведення захисту магістерських кваліфікаційних робіт студентами другого (магістерського) рівня спеціальності 073 «Менеджмент» Екзаменаційну комісію очолив д.е.н., професор, завідувач кафедри економічної теорії Микола Талавиря.

До складу екзаменаційної комісії увійшли:
- член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор Лідія Шинкарук;
- к.е.н., доцент, завідувач кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Тетяна Власенко;
- к.держ.упр., доцент Анна Дергач;
- доктор філософії, асистент кафедри Марія Голєва - секретар комісії.

Тематика магістерських робіт на кафедрі охоплює широкий спектр актуальних питань проєктування, виробничого та інвестиційного менеджменту. І цьогоріч як завжди всі роботи вразили своєю актуальністю та різноманітністю, ретельними розрахунками та креативним підходом при проєктуванні. Здобувачі вкотре переконали Екзаменаційну комісію в тому, що всі представлені проєкти мають практичну складову і базуються на реальних даних. Висновки і пропозиції, що містяться в магістерських роботах, мають практичне значення. Слід відмітити, що усі роботи, представлені до захисту, апробовані на науково-практичних конференціях, а окремі їх результати опубліковані у збірниках студентських наукових робіт.

 

Екзаменаційна комісія з захисту магістерських робіт відмітила високий рівень підготовки студентів та наявність глибоких знань з фахових дисциплін, які студенти отримали завдяки якісній системі навчання в НУБіП України. Особливу увагу членів комісії привернули актуальність тем проєктів та сучасні підходи до проєктування, інноваційність, практична значущість та обґрунтованість проведених розрахунків, досліджень ризиків та шляхів їх мінімізації.

Під керівництвом таких досвідчених науковців як професори Лідія Шинкарук, Марина Дєліні та Емілія Прушківська, доценти Тетяна Власенко, Катерина Алексеєва, Віталій Гаврилюк, Анна Дергач та Тетяна Лобунець, магістранти проводили дослідження, використовуючи як класичні методи аналізу, так і сучасні інструменти моделювання, що робить їх роботи конкурентоспроможними на ринку праці.

Так, проєкти створення промислових плантацій сосни Бориса Мальованого, організації безконтактного сервісу у точках продажу Івана Огойка та будівництва безпечного та автономного кварталу Сергія Торгонського вразили своєю новизною та актуальністю, а інвестиційні проєкти заводу з виробництва насіння кукурудзи Світлани Коцупери, з надання послуг агродронами Владислава Гуменського, створення мережі зарядних станцій для електромобілів Олега Третяка та з виробництва бетону Олександра Щербатого довели сміливість намірів і індивідуальний підхід до розробки проєктів в даних галузях.

  

  

  

Підтримка та допомога військовим, дітям, всім українцям у вирішенні емоційних труднощів під час війни і особистісного зростання, здоровий спосіб життя та правильне і якісне харчування – це те, що є необхідною складовою повноцінного життя людини. Доказом цього є проєкти відкриття студії арт-терапії (Валентина Михайлюк), реабілітаційного центру (Микола Срібнюк), центру профорієнтації для школярів (Олексій Зоря), інклюзивного коворкінг простору (Сергій Іванченко), пекарні на дровах (Ярослав Литвинчук).

   

  

Практична складова, актуальність та важливість впровадження в життя представлених ідей прослідковувалися в проєктах Вадима Маркевича, Олександра Крамара, Андрія Ганущака, Олега Гавенчука, Олександра Колесника та Михайла Шевченка (Бізнес-проєкти створення розсадника декоративних рослин, вирощування черешні, ревеня, кукурудзи, сої, грибів у закритому грунті відповідно).

  

  

Нікого не залишили байдужими проєкти відкриття багаторівневого паркінгу Богдана Бойка, центру з обслуговування тварин Олександра Соколова, Косплей-кав’ярні Максима Щоголева. А бізнес-плани проєктів відкриття магазинів з продажу дитячих товарів та будівельних матеріалів Ігоря Мороза і Андрія Сироти, автосервісу Сергія Новичкова показали прибутковість даних бізнес-ідей.

  

  

Всі представлені роботи стали яскравим прикладом того, як академічні дослідження можуть мати реальний вплив на сучасний бізнес. Цьогорічний захист магістерських кваліфікаційних робіт не лише демонструє рівень наукової підготовки здобувачів, а й стає стартовим майданчиком для їхньої кар’єри в проєктному менеджменті. 

Як зазначила організатор і засновник, гарант освітньої програми «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами» чл.-кор. НАНУ, д.е.н., проф. Лідія Шинкарук, захист магістерських робіт на кафедрі є важливою подією як для студентів, так і для всього навчального процесу. Це не лише підбиття підсумків навчання, але й демонстрація високого рівня професійної підготовки магістрантів, їхнього прагнення впроваджувати інновації та працювати на розвиток економіки країни. І наші випускники володіють необхідними знаннями та навичками для вирішення сучасних управлінських і інвестиційних задач, що робить їх затребуваними на ринку праці.

Випускники кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту впевнено крокують у майбутнє, де їхні знання й досвід допоможуть створювати ефективні управлінські рішення та успішні інвестиційні проєкти.

Щиро вітаємо з успішним захистом магістерських кваліфікаційних робіт!


Анна ДЕРГАЧ,
наставник магістрів ОП «УІДтаМП»

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook