Сторінка автора

Людмила Харченко: Про особливості викладання політології в університеті

22 травня 2015 року

     Не викликає заперечень той факт, що викладання у вищих навчальних закладах гуманітарних дисциплін, зокрема політології, в умовах складної політичної ситуації в нашій державі є одним з важливих чинників виховання політичної культури студентів. 

Навчити не просто слухати, а почути

23 листопада 2014 року

     Міркуючи про проблеми освіти в Україні у прагненні позитивних змін, я почав переосмислювати свій викладацький досвід, досвід моїх українських та зарубіжних колег, і вирішив поділитися деякими думками про нашу педагогічну практику. 

Культура Гідності

27 жовтня 2014 року

    Десь під кінець лютого чи, можливо, на початку весни я чув таке порівняння із тими глобальними змінами, які тепер відбуваються в нашій країні, — капітальний ремонт. «Вибачте за тимчасові незручності, — проголошував плакат на майдані, — у нас ремонт країни». Найперше, що Майдан вимагав змінити, - це владу. 

ЗГАДУЮЧИ СТУДЕНТСЬКУ ПЕРЕМОГУ

18 жовтня 2014 року

Без «Червоної Рути» не було б «Студентського голодування», а без «Студентського голодування» не було б Незалежності України.В’ячеслав Чорновіл 

«Чорні лебеді» всередині нас

1 жовтня 2014 року

     Ще рік тому важко було уявити, яку надзвичайну цікавість студенти нашого університету виявлятимуть до курсу «Політологія», який є базовим і читається на кожному факультеті. 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)