Професор кафедри лісівництва Сергій Зібцев прийняв участь у міжнародній конференції «Повітряне гасіння лісових пожеж» (Естонія)

16 жовтня 2021 року
     12-13 жовтня 2021 р. у м. Таллінн (Естонія) відбулася представницька міжнародна конференція «Повітряне гасіння лісових пожеж». У конференції прийняли участь 185 учасників з Бельгії, Німеччини, Іспанії, Італії, Норвегії, Португалії, України, Франції, Фінляндії, США, Швеції, Південної Америки та Азії, в тому числі представники Європейської Комісії, зокрема Механізму цивільного захисту ЄС, керівники державних органів, що відповідають за боротьбу з пожежами, пілоти пожежних літаків, керівники наземних пожежних загонів, вчені та представники громадянського суспільства.

     Професор Сергій Зібцев прийняв участь у панельному засіданні експертів з лісових пожеж та повідомив учасників конференції про залучення українських пожежних літаків та наземних пожежних команд до гасіння лісових пожеж у Туреччині та Греції, пожежі нового типу в Україні у 2020 році, а також про перспективи підписання угоди з Європейським Союзом про залучення до Механізму допомоги у випадках великих пожеж, що дозволить Кабінету Міністрів України запитувати пожежні літаки з країн членів ЄС у випадку великих пожеж.

     На конференції були обговорені питання попередження та гасіння пожеж нового типу у Європейському регіоні та у світі, питання міжвідомчої та міжнародної координації, тактики та стратегії застосування авіації на гасінні пожеж та механізму залучення допомоги авіаційними засобами гасіння на великих пожежах 2021 року у Греції, Туреччині, Іспанії та інших країни. Обговорені перспективи організації стажування науковців лабораторії лісової пірології НУБіП у Іспанії для підвищення кваліфікації у проведені профілактичних контрольованих випалювань рослинності біля населених пунктів з метою їх захисту від верхових пожеж.

Сергій Зібцев,
професор кафедри лісівництва ННІ ЛіСПГ

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook