Увага! Порядок і графік вакцинування співробітників та студентів університету 30 вересня 2021 року

30 вересня 2021 року

 Алгоритм вакцинування співробітників та студентів університету.

В університеті розпочато вакцинацію співробітників. Наразі адміністрація КНП "Консультативно-діагностичний центр" Голосіївського р-ну м. Києва, надала необхідну кількість доз препарату Вакцина Pfizer-BioNTech – це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer, тому імунізація проводиться серед викладачів та студентів інститутів та факультетів, які виявили особисте бажання щепитися.
Нагадаємо, що в Університеті затверджено етапи проведення вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19 у структурних підрозділах Національного університету біоресурсів і природокористування України, відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України № 213 від 09.02.2021 року.
За погодженням з адміністрацією КНП "Консультативно-діагностичний центр" Голосіївського р-ну м. Києва, розроблено і затверджено дорожню карту вакцинування співробітників та студентів університету.
 
ПОРЯДОК ВАКЦИНАЦІЇ (АЛГОРИТМ)
Оперативним штабом сформовано коло відповідальних осіб за організацію і проведення вакцинування.
Списки бажаючих пройти щеплення співробітників та студентів формують керівники структурних підрозділів університету. Подаються списки в оперативний штаб для узагальнення і розподілу згідно визначених приорететів.
Узагальнення і формування списків бажаючих пройти щеплення (завчасно надсилаються списки бажаючих осіб вакцинуватися не пізніше - за дві доби до дати вакцинації (інститутами і факультетами, службами проректорів)) викладачі, студенти та допоміжний склад на емейл [email protected]) - провідний фахівець Ірина Курінна;
Погодження списків співробітників здійсьнюється:
  1. Головою оперативного штабу, проректором з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергієм Квашою.
  2. Проректором з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадимом Ткачуком.
  3. Головою профспілкової організації співробітників університету Ростиславом Тарасенко.
  4. Головою первинної профспілкової організації студентів і аспірантів Олексієм Мельником.
Розподіл обов`язків між членами оперативного штабу:
- організація доставки лікарів з поліклініки, реєстрації, прийому співробітників та видача талонів на щеплення, аналіз списків осіб які пройшли щеплення і які з певних причин не пройшли, але бажають в подальшому його пройти - член оперативного штабу Геннадій Ржевський;
- обладнання і забезпечення необхідним інвентарем та меблями приміщення, антисептичними засобами, питною водою для проведення щеплення - член оперативного штабу Сергій Стецюк;
- медичний огляд, моніторінг температурного скрінігу, надання консультацій, догляд за станом здоров`я вакцинованих співробітників, спостереження дотримання соціального дистанціювання учасників вакцинування - член оперативного штабу В`ячеслав Крупка;
- реєстрація і видача талонів на вакцинування співробітників та студентів згідно визначених списків - провідний фахівець відділу виховної роботи і студентських справ Ірина Курінна;
- надання психологічної допомоги і консультування співробітників під час вакцинації - провідний фахівець відділу виховної роботи і студентських справ Каріна Арзуманян;
- супровід пільгових категорій співробітників, розгляд скарг і побажань співробітників під час вакцинування - начальник відділу соціальної роботи Віктор Потебня.
 Особи, які бажають бути вакцинованими, повинні мати при собі наступні документи:
  1. Декларація з сімейним лікарем (копія) абоПаспорт громадянина України.
  2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН).
 
Місце проведення вакцинації співробітників університету:
читальна зала гуртожитку №11 студентського містечка, вул. Генерала Родімцева, 7 б.
 
Графік вакцинації співробітників університету 30 вересня 2021 року

Час

вакцинації

Контингент

Загальна кількість

вакцинуємих

1.

10:00-12:00

ФЗРБТЕ (4 особи);
ЕкФ (1 особа)
Служба проректора Шинкарука В.Д. (6 осіб);
Служба проректора Кваші С.М. (1 особа);
ФТВБ (2 особи);
Викладачі невизначених факультетів (11 осіб).

25

2.

12:00-13:00

АБФ (9 осіб);

ФВМ (9 осіб);

ФАМ (7 осіб).

25

3.

13:30-14:30

ФЗРБТЕ (2 особи);

ННІ ЛСПГ (4 особи);

МТФ (4 особи).

Студенти (23 особи без визначення факультету)

33

4.

14:30-16:00

ГПФ (15 осіб);

ЮРФ (4 особи);

ННІ ЕАЕЗ (11 осіб).

30

Для перегляду списків натиснути тут: Списки контингенту співробітників та студентів, які вакцинуються 30 червня 2021 року
 
Шановні викладачі, студенти і співробітники, ви можете прийти на вакцинацію завтра, як що вас і немає в списках, ми будемо сприяти вам в проходженні вакцинації!
Запрошуємо викладачів, студентів і співробітників на щеплення від Covid 19, у визначений час з 10-00 до 16-00!
 
Pfizer-BioNTech - вакцину розробила німецька біотехнологічна компанія BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Дозволена для повного використання у: Швейцарії, Королівстві Бахрейн, Саудівській Аравії. Екстрене використання, дозволене ВООЗ, діє в США, Великій Британії, Європейському Союзі, Швейцарії, Аргентині, Австралії, Канаді, Чилі, Мексиці, Об'єднаних Арабських Еміратах та в багатьох інших країнах. Найближчим часом Україна отримає вакцину Pfizer-BioNTech у межах глобальної ініціативи COVAX.
  Вакцина Pfizer-BioNTech - це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer.
Вакцину внесено до списку вакцин для екстреного використання ВООЗ і дозволено для екстреного використання у США, Великій Британії, Канаді та ЄС. У Канаді ця вакцина показала 95% ефективності у захисті від COVID-19 серед осіб віком від 16 років.
Вакцина Pfizer BioNTech покликана навчити організм виробляти специфічні антитіла для знищення вірусу.
Вакцину Pfizer BioNTech від COVID-19 вводять внутрішньом’язово. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у 21 день.
22 лютого 2021 року вакцину Pfizer/BioNTech проти COVID-19 зареєстровано в Україні для екстреного медичного застосування.
16 квітня Україна отримала першу партію зі 117 тис. доз вакцини у межах ініціативи COVAX.
Склад вакцини:
Діюча речовина:
мРНК - молекула.
Допоміжні речовини:
ALC-0315;
ALC-0159;
холестерол;
DSPC;
дигідрат фосфату натрію;
дигідрат фосфату калію;
натрію хлорид і калію хлорид;
сахароза;
вода для ін’єкцій
 
Оперативний штаб університету
 
 
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook