Анна Ніколенко обирає престижну професію бізнес-аналітика

19 липня 2021 року
     Протягом вступної компанії вдалося поспілкуватися з батьком абітурієнтки Анни Ніколенко, який зацікавлений в отриманні якісних та релевантних знань для доньки.

  • Розкажіть, будь ласка, про себе.

— Мене звати Микола Ніколенко, проживаємо з сім'єю в сільській місцевості Кіровоградської області, а саме с. Мануйлівка бувшого Маловисківського, нині Новоукраїнського району.
    У 1992 р. закінчив ДГАУ за спеціальністю агрономія з відзнакою. З 1993 р. і по цей час, майже безперервно, займаюсь сільським господарством, як і вся наша родина. Є засновником двох невеличких сільськогосподарських підприємств.
    З 1997 р. по 2012 р. був власником й директором місцевого ХПП. Активно займаємося не тільки вирощуванням с.-г. культур, а й трейдом. Неодноразово виконували зовнішні CPT контракти, як валютного так і гривневого розрахунку.
     За вище вказаним досвідом, маємо неабияку зацікавленість у спеціалістах з бухгалтерської обліку, котрі також здатні вільно супроводжувати зовнішні економічні контракти, як в економічній так і в правовій сфері й забезпечувати підприємству не тільки правильний супровід, а й відповідний правовий захист. Тому коли стало питання про обрання освіти для моєї доньки ми шукали вузи саме з таким напрямком освіти. Звісно, що НУБіП був у переліку, котрі розглядалися в першу чергу.

  

  • Звідки Ви дізналися про освітню програму "Аналітичне і обліково-правове забезпечення бізнесу"?

— Під час досить інформативного спілкування з деканом економічного факультету А. Д. Дібровою ми остаточно вирішили, що НУБіП і дана освітня програма саме те, що нам потрібно.

  • Які переваги Ви вбачаєте від навчання за цією освітньою програмою для майбутнього працевлаштування?

— Щодо освітньої програми "Аналітичне і обліково-правове забезпечення бізнесу" - це саме той напрямок освіти, котрий найбільше відповідає сьогоднішнім й майбутнім потребам нашого с.-г. бізнесу. Звісно, це тільки навчальна програма й наскільки ефективно вона буде використовуватися на практиці залежить в першу чергу від індивідума, але враховуючи результати бесіди з деканом факультету та завідувачами випускових кафедр, маю чітку впевненість у досить високому попиті на спеціалістів саме такої кваліфікації.

Інтерв’ю записала завідувачка
кафедри cтатистики та економічного аналізу
Інна Лазаришина

 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook