Бакалавр дошкільної роботи Молоденкова Наталія обирає магістерську програму «Соціально-психологічна реабілітація»
Молоденкова Наталія Андріївна (Бакалавр з дошкільної роботи) для подальшого навчання обрала освітню програму другого (магістерського) рівня вищої освіти «Соціально-психологічна реабілітація» в НУБіП України. Вважає своїм покликанням допомагати людям, адже це велике щастя.
Які маєте досягнення у навчанні?
— Ще під час навчання на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти мене цікавила проблема соціально-педагогічної реабілітації. Постійно брала участь в науково-практичних конференціях, семінарах, майстер-класах, присвячених проблемі надання психолого-педагогічних і корекційно-розвивальних послуг.
Звідки дізналася про НУБіП України?
— Обираючи заклад вищої освіти, я вивчала різні інформаційні джерела, зокрема, соціальні мережі Facebook та Instagram, офіційні сайти найпрестижніших університетів України. Спілкуючись зі знайомими, які навчались в НУБіП України, я твердо вирішила продовжити навчання на гуманітарно-педагогічному факультеті і здобути фах вчителя-реабілітолога.
Чому обрали спеціальність «Соціально-психологічна реабілітація»?
— Мій вибір визначався поширенням соціальної інклюзії в Україні та світі, що зумовило затребуваність професії вчителя-реабілітолога на ринку праці. Саме вчитель-реабілітолог надає комплексну допомогу дітям та дорослим з особливими освітніми потребами з усунення чи максимально можливої компенсації соціальних і психологічних обмежень життєдіяльності, відновлення і збереження здоров’я, корекцію психічних процесів, соціальних і трудових навичок, створення умов для їх інтегрування в соціум.
Які Ваші мрії та плани на майбутнє?
— Найперше – це вступити на навчання до гуманітарно-педагогічного факультету, оволодіти знаннями і уміннями задля якісного виконання професійних функцій в закладах реабілітаційного спрямування та інклюзивно-ресурсних центрах, щоб допомогти кожній дитині чи дорослому відчути себе повноправним членом суспільства.
Дякуємо за вибір. Успіхів та здійсненні мрій!
Розмову вела професор
кафедри соціальної роботи та реабілітації
Демченко Ірина Іванівна