Анатолій Шостак: Працею і Знаннями!

20 грудня 2013 року

             На засіданні вченої ради 19 грудня 2013 року ректор НУБіП України академік Д.О. Мельничук вручив А.В Шостаку дві престижні нагороди Євросоюзу.

Комісія  з нагород European scientific and industrial consortium "ESIC"Європейського науково-промислового  консорціуму (Мюнхен, Німеччина)  відзначила  багаторічну  науково-педагогічну діяльність Анатолія Вікторовича Орденом  LABORE  ET SCIENTIA (Працею і знаннями), а також  «визнаний світовою спільнотою  його внесок у науку і освіту». Та ж комісія нагородила вченого Золотою медаллю «Європейська якість» (Gold medal "European Quality").  Ця відзнака  є «суспільним визнанням досягнень фахівця у галузі виробництва якісної наукової продукції – фундаментальних і прикладних досліджень, освітніх програм, навчально-методичних видань».
 
Урочисте вручення А.В. Шостаку обох нагород відбулося  19 листопада 2013 року  на Міжнародній науковій конференції  «EDUCATION AND SCIENCE WITHOUT BORDERS» (ОСВІТА І НАУКА БЕЗ КОРДОНІВ) у Мюнхені (Німеччина).
Колеги щиро вітають Анатолія Шостака з унікальними Міжнародними нагородами, зичать йому міцного здоров’я і подальших успіхів на благо університету і всієї України! 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook