Спортсмени НУБіП України - призери чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації

27 квітня 2021 року
м. Луцьк Волинської обл.

22-25 квітня в м. Луцьку відбувся чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації, на якому чергові нагороди здобули спортсмени НУБіП України.

У змаганнях серед чоловічої еліти 3 місце на дистанції спринту виборов Федір Карпович – студент 2 курсу факультету інформаційних технологій, майстер спорту України з радіоспорту. В складі збірної команди Києва Федір зайняв 2 місце на дистанції спринту і 3 місце на класичній дистанції з пошуку «лис» на діапазоні 3,5 МГц.

У змаганнях серед жіночої еліти дворазовою чемпіонкою України стала Олександра Пархоменко – асистент кафедри комп’ютерних наук факультету інформаційних технологій, заслужений майстер спорту України з радіоспорту. Олександра виграла змагання да дистанції спринту і класичній дистанції на діапазоні 144 МГц, та зайняла 2 місце на класичній дистанції 3,5 МГц. В командному заліку жіноча команда Києва була кращою в усіх трьох дисциплінах чемпіонату.

Наступне завдання перед Федором - успішна здача навчальної сесії, а у Олександри - успішний захист кандидатської дисертації.

Бажаємо спортсменам успіхів у спорті і навчанні!

В’ячеслав Пархоменко,
керівник секції спортивного орієнтування

і спортивної радіопеленгації

За 5 хв. до старту спортсмени отримують карту місцевості і закріплюють її у своєму планшеті
Підготовка до старту.
Вибір можливого варіанту руху по місцевості.
"Обнулення" електронного чипу учасника перед стартом.
Старт. Кожні 5 хвилин стартують 4-5 спортсменів різних вікових груп на різні дистанції.
На початку дистанції спортсмени мають запеленгувати суддівські передавачі і вибрати напрям руху.
Остання фінішна точка дистанції - "бакен".