Подвійна перемога студентів-конструкторів на конкурсі студентських наукових робіт

26 квітня 2021 року
     Наукова робота студентів на кафедрі технології конструкційних матеріалів і матеріалознавства присвячена поглибленому вивченню закономірностей формування структури та властивостей матеріалів і сучасних технологічних процесів отримання виробів шляхом плавлення та розливання металів і сплавів, методами порошкової металургії, лиття, обробки тиском і зварювання.

     Науковий напрямок діяльності та сукупність дисциплін, що викладаються на кафедрі технології конструкційних матеріалів і матеріалознавства найбільш повно відповідає галузі знань «Металургія».
     Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей і наказу Міністерства освіти і науки України № 607 від 18.04.2017 р. у 2020/2021 навчальному році було проведено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей. Перший тур – у закладах вищої освіти, другий тур – у базових закладах вищої освіти. Базовим вищим навчальним закладом Конкурсу за напрямом «Металургія» є Національна металургійна академія України (м. Дніпро).
     Від кафедри технології конструкційних матеріалів і матеріалознавства на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей за напрямом «Металургія» у 2020/2021 навчальному році було подано наступні роботи:

  1. Моделювання рідкотекучості та густини литих конструкційних сталей (студент Круглій М. М., 2 рік навчання, група ГМаш-1901);.
  2. Дослідження процесу формування дендритної структури ливарних сталей (студент Бутков М. О., 2 рік навчання, група ГМаш-1902).
  3. Вплив властивостей рідкого металу на дендритну структуру сталевих виливків (студенти Закревський Б. В. і Сентіщев О. О., 2 рік навчання, група ГМаш-1902).

     Після проходження першого туру Конкурсу у НУБіП роботи були відправлені на другий тур Конкурсу до Національної металургійної академії України (м. Дніпро). Всього на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей за напрямом «Металургія» у 2020/2021 навчальному році було подано 61 робота.
     Галузева конкурсна комісія Національної металургійної академії України у складі голови, декана Металургійного факультету Національної металургійної академії України, завідувача кафедри теорії металургійних процесів і фізичної хімії проф., д.т.н. Камкиної Л. В. та членів завідувачів кафедр «Ливарного виробництва» проф., д.т.н. Хричикова В. Є. і «Матеріалознавства» проф., д.т.н. Куцової В. З. висловила подяку за участь студентів ВНЗ України у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Металургія».
     За результатами рецензування робіт, галузева конкурсна комісія допустила до участі у підсумковій відео конференції Конкурсу, що відбулася 30 березня 2021 року (https://meet.google.com/eev-sdyu-mru), наукові студентські роботи від Національної металургійної академії України, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Приазовського державного технічного університету, Донбаської державної машинобудівної академії, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут (ХПІ)», Дніпровського державного технічного університету, Запорізького національного університету, Криворізького національного університету, Сумського державного університету, НУ «Запорізька політехніка».
     Від Національного університету біоресурсів і природокористування України до підсумковій відео конференції були допущені наукові роботи студентів Круглія М. М., група ГМаш-1901 і Буткова М. О. групи ГМаш-1902 факультету конструювання та дизайну.

     Всього галузева конкурсна комісія допустила до участі у підсумковій інтернет-конференції 19 наукових робіт від 11 навчальних закладів. Цікаві доповіді зробили студенти нашого університету:

Круглій М. М. Національний університет біоресурсів і природокористування України

Бутков М. О. Національний університет біоресурсів і природокористування України

     Після аналізу доповідей конкурсна комісія визначила, що наукова робота «Моделювання рідкотекучості та густини литих конструкційних сталей» студента групи ГМаш-1901 Круглія М. М. заслуговує диплому ІІ ступеню, а наукова робота «Дослідження процесу формування дендритної структури ливарних сталей» студента групи ГМаш-1902 Буткова М. О.диплому ІІІ ступеню.

  

     Результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт показують, що підготовка студентів факультету конструювання та дизайну знаходиться на рівні найкращих спеціалізованих навчальних закладів України, які випускають спеціалістів за напрямом «Металургія».

Афтанділянц Є.Г.,
завідувач кафедри технології
конструкційних матеріалів і матеріалознавства

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook