НА ФАКУЛЬТЕТІ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ВИЗНАЧИЛИСЯ З ПЕРЕМОЖЦЯМИ 1 ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

22 січня 2021 року

21 січня 2021 року в онлайн-режимі відбувся перший етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей: 211 «Ветеринарна медицина» та 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза», який був оголошений Міністерством освіти і науки України наказом № 1457 від 24.11.2020 року, в НУБіП України – наказом ректора № 988 від 1.12.2020 року.
Мета конкурсу ‒ розвиток інтелектуального потенціалу талановитої молоді; активізація та підтримка наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців нового типу; стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності; оволодіння ними інноваційними технологіями.
Згідно «Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», Конкурс проходить у два тури. У першому турі по кожній, визначеній наказом МОН України галузі знань, відбиратимуться кращі, самостійно підготовлені студентські наукові роботи для участі у другому турі. Другий тур проводиться у закладах вищої освіти, визначених МОН України як базові, у лютому–квітні 2021 р. у форматі відео-конференції.
Розпорядженням директора НДІ здоров’я тварин № 39 від 7 грудня 2020 року було створено Конкурсну комісію для розгляду студентських наукових робіт на І етапі Конкурсу. Всього подано на Конкурс 21 студентську наукову роботу.
У online засіданні взяли участь 24 особи, серед яких Голова комісії – директор науково-дослідного інституту здоров’я тварин, доктор ветеринарних наук, професор Дмитро Засєкін, члени комісії – заступник декана з навчальної роботи, кандидат ветеринарних наук, доцент Василь Данілов, заступник декана з практичної підготовки студентів, кандидат ветеринарних наук, доцент Юрій Жук, завідувач кафедри хірургії і патофізіології імені І. О. Поваженка, доктор ветеринарних наук, доцент Микола Малюк, заступник директора науково-дослідного інституту здоров’я тварин зі студентської наукової роботи, кандидат ветеринарних наук, доцент Ярослав Сердюков, доктор ветеринарних наук, доцент кафедри біохімії і фізіології тварин імені академіка М. Ф. Гулого Лариса Кладницька, студенти-учасники першого етапу Конкурсу, а також їх наукові керівники.
Після попереднього комісійного відбору 12 січня 2021 року, нині на засіданні прилюдно заслухано 7 конкурсних робіт за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина» та 3 роботи за спеціальністю 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза». Студенти-виконавці наукових робіт представили доповіді з презентаціями, відповідали на запитання членів комісії.
Комісія оцінювала роботи за наступними критеріями:

  • Актуальність проблеми
  • Новизна та оригінальність ідей
  • Використані методи дослідження
  • Теоретичні наукові результати
  • Практична направленість результатів
  • Рівень використання наукової літератури та інших джерел інформації
  • Ступінь самостійності виконання роботи
  • Якість оформлення роботи
  • Наукові публікації
  • Ступінь володіння матеріалом


По завершенні засідання Голова конкурсної комісії професор Засєкін Дмитро Адамович подякував усім студентам, що підготували роботи, доповіді та презентації за темою досліджень, їх керівникам за виконану роботу та членам комісії.


За умов 2-го етапу Конкурсу усі подані роботи та їх автори мають бути зашифровані. Щоб не порушувати ці умови, прізвища авторів та теми робіт публічно оголошуватися не будуть. Комісія обрала 6 найкращих робіт, які будуть представляти факультет ветеринарної медицини НУБіП України в другому етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.
P.S. П.І.Б. переможців та наукових керівників оголосимо індивідуально.

Ярослав Сердюков
Лариса Кладницька

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook