Роботу колективу за звітний рік та плани на 2021-й схвалили, звіт директора Ніжинського агротехнічного інституту затвердили

17 грудня 2020 року
     14 грудня в інституті відбулася конференція трудового колективу, на якій заслухали звіт директора Василя Лукача про діяльність інституту у 2020 році та основні завдання колективу на 2021 рік.

     Рік, що минає, приніс багато викликів, рік був складний, але цей ювілейний рік був і надзвичайно ефективним і результативним: ми утримали і зберегли студентський контингент; ми утримали і зберегли науково-педагогічний персонал, що дозволяє якісно забезпечувати освітній процес; навчально-виробничу діяльність піднято до інноваційно-технологічного рівня; вперше науково-дослідна робота дала фінансові результати; і, як завжди, потужно і всебічно розвивається і зміцнюється матеріально-технічна база. І все це в непростих умовах пандемії.


1 липня 2020 року

     В ювілейний рік 125-річчя заснування навчального закладу ми вперше за останні три роки вийшли з фінансово-економічної кризи: виплачується заробітна плата, відсутні проблеми по розрахункам до кінця року; співробітники, які були задіяні у навчально-виробничій діяльності та у підготовці до ювілейної дати, відзначені грошовими винагородами; будуть проведені розрахунки з усіма контрагентами; у повному обсязі буде сплачено 1,6 млн. грн. ПДВ (з урахуванням січневих податків 2021 року).
     Завдяки чіткому плануванню та щоденній кропіткій і наполегливій праці всього колективу надходження до спеціального фонду зросли на 113 %, ріст надходжень від лабораторії рослинництва склав 151,2 %; вперше отримано фінансові надходження від науково-дослідної діяльності. Зазначені результати дають можливість з оптимізмом дивитися у майбутнє.
     За рахунок упровадження інноваційно-ефективних технологій на навчально-науково-виробничому підрозділі буде досягнуто 131% зростання надходження коштів. Досягнутий технологічний рівень дасть змогу отримати значні результати: лише в цьому році віддача з одного гектара зросла до 31,9 тис. грн. (146%).

     Завершено благоустрій фасаду центрального корпусу: висаджено 247 кущів самшиту; посаджено декоративні кущі та дерева; посіяно газонну траву.
     Здійснено благоустрій дворового фасаду навчального корпусу: облаштовано розарій та висаджено 247 троянд на честь 122 річчя університету та 125 річчя інституту; розбито клумби з тюльпанами, нарцисами, півоніями; зведено постамент і встановлено трактор «Універсал»; відновлено дію фонтану; облаштовано бетонний паркан зі сторони готелю.
     До кінця року буде проведено установку вікон фасадної частини лабораторного корпусу, гуртожитку № 2, їдальні інституту, приміщення для технічних працівників. До початку другого семестру буде здійснено заміну меблів читального залу.
     2021 рік повинен стати роком факультету агротехнологій та економіки: нарешті ми підійшли до зведення сходового маршу та облаштування сходової клітини; для спеціальності «Агрономія» буде створено лабораторію гербології та сільськогосподарської ентомології; здійснено євроремонт коридору факультету та завершено роботи із облаштування місця громадського користування.
     На факультеті інженерії та енергетики заплановано завершення євроремонту та оснащення лабораторії сільськогосподарських машин, лабораторії електричних машин, лабораторії теплотехніки та гідротехнічних випробувань та завершення робіт із облаштування дослідної ділянки з проведення науково-дослідницьких робіт.
     Загальноінститутськими заходами передбачено облаштування пожежо-охоронної сигналізації, системи відеоспостереження, заміна запірної арматури систем водопостачання та водовідведення гуртожитків № 2, № 3. Окрім того, планується проведення підготовчих робіт коридору спортивного залу, капітальний ремонт кабінетів служби заступника директора з навчально-науково-виробничих питань та інноваційно-господарської діяльності та створення фірмового магазину атрибутики інституту.

     Заплановані заходи стануть реальністю коли буде виконана амбітна програма надходження коштів по спеціальному фонду із розрахунку 2,38 грн. на 1 грн. державного фінансування.
     У обговоренні взяли участь заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Демчук, заступник директора з навчально-науково-виробничих питань та інноваційно-господарської діяльності Андрій Івановський, які підкреслили, що діяльність колективу здійснюється відповідно до "Голосіївської ініціативи – 2020" та річного плану заходів.

  

     Декан факультету інженерії та енергетики Анатолій Кушніренко наголосив увагу кафедр, що ключовим завданням 2021 року має стати наповнення спецфонду від проведення наукових досліджень, що підтвердила і начальник планово-фінансового відділу Ольга Панченко.

     Підтримали обрані напрями роботи і відмітили значні показники діяльності й запрошені члени Наглядової ради інституту: заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА Олег Крапивний, начальник Ніжинського міськрайонного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Віктор Рафальський та керуючий Ніжинським відділенням ПАТ КБ Приватбанк Володимир Скочій.

  

     Директор Ніжинського агротехнічного коледжу Олена Литовченко відмітила ефективну і результативну роботу колективу за звітний період та досягнуті високі показники.

  

     Член студентської ради інституту Сергій Васильченко подякував адміністрації за покращення соціальних умов проживання в гуртожитку та активне покращення лабораторної бази, навіть протягом цього непростого року.
     У виступі проректора з навчальної і виховної роботи Національного університету біоресурсів і природокористування доктора економічних наук, професора, академіка НААН С.М. Кваши відзначено планомірний і динамічний розвиток навчальних закладів. При цьому основна увага Сергія Миколайовича була зосереджена на конкретних пропозиціях і побажаннях щодо подальшого розвитку інституту на перспективу.

     Начальник відділу охорони праці Вячеслав Хропост відмітив злагоджену роботу штабу в карантинних умовах та фінансування закупівлі всіх необхідних засобів. А завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Олександр Сидорович закцентував увагу присутніх на увазі керівництва до гуманітарної освіти та просвітницької діяльності, виховання, яскравим підтвердженням чому є відкриття Музейного комплексу інституту в ювілейний рік.

     У результаті наданих пропозицій конференція трудового колективу вважає роботу за 2020 рік задовільною, а звіт схвалила. Також члени конференції затвердили Програму розвитку інституту на 2021-2025 роки. А делегатами для участі в конференції трудового колективу НУБіП України обрано директора Василя Лукача та голову профспілкового комітету інституту Анатолія Заверткіна.

     Як завжди ми йдемо у фарватері політики університету. У відповідності до Програми розвитку НУБіП України «Голосіївська ініціатива – 2025» на конференції трудового колективу розглянули та затвердили Програму розвитку ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» на 2021-2025 роки.

Ірина Демчук,
заступник директора з навчально-виховної роботи

 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook