Урочиста Академія з нагоди 125 річниці заснування навчального закладу

1 липня 2020 року
м. Ніжин, вул. Шевченка, 10

Сьогодні Ніжинський агротехнічний інститут – це відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України, провідний аграрний заклад вищої освіти Чернігівщини, що провадить інноваційну освітню діяльність, пов’язану з наданням освіти бакалаврського та магістерського рівнів за кількома галузями знань, та бере участь у реалізації ступеневої системи освіти в НУБіП України; здійснює фундаментальні і прикладні дослідження в аграрній сфері та впроваджує їх результати у виробничий сектор агропромислового комплексу. 

У 2014 році на базі відділення з підготовки молодших спеціалістів інституту був створений Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний коледж", який динамічно та стрімко розвивається та зараз є одним із кращих коледжів Чернігівської області.

1 липня у межах святкування 125-ї річниці в навчальному закладі пройшла Урочиста відео-конференція. Всіх причетних – вчених, викладачів, працівників, студентство і випускників, друзів та партнерів навчальних закладів привітали директор інституту Василь Лукач та директор коледжу Олена Литовченко.

   

Теплі слова привітання прозвучали від ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України, академіка Станіслава Ніколаєнка.

Колективи закладів в онлайн режимі вітали випускники та давні друзі: директор державної установи "Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти", професор Тетяна Іщенко

голова Чернігівської обласної державної адміністрації 1999-2002 рр., доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту, Заслужений економіст України, Микола Бутко

керівник Департаменту кадрової політики, аграрної освіти і науки Мінагрополітики України 2001-2006 рр., Заслужений працівник сільського господарства України, випускник 1966 року, Микола Бойко

Народний депутат України, кандидат медичних наук, Заслужений лікар України, Валерій Зуб

директор Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН України, доктор економічних наук, професор, Заслужений економіст України, голова ради роботодавців Анатолій Москаленко 

депутат Чернігівської обласної ради, директор ПСП "Пісківське" Валерій Колоша

З вітальними словами від відокремлених підрозділів університету виступила директор ВП НУБіП України "Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової" Ольга Гордієнко.

Привітали колективи і голова Ніжинської районної державної адміністрації Григорій Ковтун

та голова Ніжинської районної ради Олег Бузун.

Побажання Божого благословення прозвучали від Благочинного Чернігівської єпархії Православної Церкви України, протоієрея Сергія Чечина.

Шановані гості відвідали Музейний комплекс інституту, який є осередком формування ідеології майбутнього фахівця-аграрія та взяли участь у вхідчинах до Музею хліба.

   

Найцінніший подарунок від знаного аграррія Чернігівщини Валерія Колоши - запашний каравай, який став першим експонатом в музеї.

 

ознайомилися з матеріально-технічною базою навчальних закладів. 

   

   

Свято зустрічей, сяючих посмішок та щасливих спогадів – відбулося! До нових зустрічей!

Віват, наш навчальний заклад!

 Ірина Демчук
заступник директора з навчально-виховної роботи
 


Привітання ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України, академіка Станіслава Ніколаєнка
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook