Тестовий доступ до міжнародної наукометричної бази даних EBSCO PUBLISHING

4 лютого 2013 року

Шановні користувачі!

Наукова бібліотека надає тестовий доступ до міжнародної наукометричної бази даних EBSCO PUBLISHING з 4.02.13 до 10.03.13р.
Доступ здійснюється за адресою http://search.ebscohost.com  з локальної мережі Університету.
Компанія EBSCO є одним з найбільших у світі постачальників журналів в електронному і друкованому форматі.
Бази даних EBSCO містять понад 6 тис. електронних версій відомих журналів, газет, бюлетенів новин, близько 1300 брошур, енциклопедій, довідників і реферативних збірників, більшість з яких повнотекстові.
EBSCO надає можливість пошуку повнотекстових, рецензованих спеціалізованих матеріалів соціально-гуманітарної, економічної, медичної, технічної та ін. тематики за 60 пошуковими ознаками.

              Ресурси системи EBSCO згруповані в бази даних. Наукова бібліотека має доступ до наступних:

·              Academic Search Premier.Найбільша в світі академічна багатопрофільна база даних. Містить анотований покажчик до більш ніж 8400 журналів, з яких понад 4 600 - з повним текстом. Більше сотні журналів, починаючи з видань 1975 року, представлені у форматі PDF. а цитовані посилання з можливістю пошуку надані для більше 1 000 назв. База охоплює такі області, як біологія, хімія, інженерія, фізика, психологія, релігійні та теологічні науки і т. д.
·              Newspaper Source. У базі даних представлені повні тексти більш ніж 40 газет США і міжнародних газет. База даних також містить вибрані повні тексти 389 регіональних газет (США). Крім того, є також повнотекстові стенограми теле- та радіоновин.
·              MasterFILE Premier. База даних орієнтована на публічні бібліотеки, складається з журналів на загальні теми, включаючи теми бізнесу, політики, здоров'я, мистецтва і культури. MasterFILE Premier включає також 314 повнотекстових довідників, майже 100 тис. біографій, 76 тис. першоджерел, 116 тис. фотографій, карт и прапорів.
·              MEDLINE. База даних містить авторитетну медичну інформацію з медицини, догляду за хворими, стоматології, ветеринарії, системі охорони здоров'я, доклінічних наук та багато іншого. Для пошуку описів у більш ніж 4800 поточних біомедичних журналах застосовуються MeSH-індексування (Medical Subject Headings - Заголовки медичних тем) за допомогою дерева, деревоподібна ієрархія, пошук по підзаголовком тощо.
·              Library, Information Science & Technology Abstracts. Ця база містить більше 600 періодичних видань, а також книги, науково-дослідні звіти і вчені записки. Серед тем - бібліотечна справа, категоризація, каталогізація, бібліометрія, онлайновий пошук інформації, управління інформацією та багато іншого.
·              GreenFILE. пропонує детальну інформацію, яка розкриває всі аспекти впливу людини на навколишнє середовище. Це зібрання наукових, державних і популярних робіт включає інформацію про глобальне потепління, екологічне будівництво, забруднення навколишнього середовища, сталий розвиток сільського господарства, поновлювані джерела енергії, переробку відходів та багато іншого.
·              ERIC (the Educational Resource Information Center)надає доступ до журналів галузі "Освіта". Цитування та анотації з понад 980 журналів в галузі освіти. База даних також має понад 2200 дайджестів із довідковою та додатковою інформацією.
·              Health Source: Nursing/Academic Edition. Ця база даних містить майже 550 повнотекстових наукових журналів, що фокусують увагу на багатьох медичних дисциплінах, також включає реферати та покажчик для більш ніж 850 журналів.
·              Regional Business News. Ця база даних містить вичерпні повнотекстові матеріали регіональних видань по бізнесу. Regional Business News охоплює понад 80 регіональних видань по бізнесу з усіх великих міст і сільських районів США.
·              Health Source - Consumer Edition. Ця база даних є найбагатшою колекцією інформації про здоров'я споживачів, доступною бібліотекам по всьому світу, і містить відомості з багатьох тем охорони здоров'я, включаючи медичні науки, науки про їжу і харчування, догляд за дитиною, спортивну медицину і загальну охорону здоров'я. Health Source: Consumer Edition надає можливість пошуку по повному тексту майже 150 журналів.
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook