Захищаючи честь магістра

27 грудня 2012 року
м. Київ, НУБіП України

     На факультеті харчових технологій та управління якістю продукції АПК щойно відбулися захисти магістерських робіт студентів спеціальності «Якість, стандартизація, сертифікація». Голова комісії – професор Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля, доктор технічних наук Рач Валентин Анатолійович. 
     Саме професор Рач стояв у витоків створення спеціальності «Якість, стандартизація, сертифікація» в НУБіП України у далекому 2001-му. Тоді, на запрошення директора УННІ якості біоресурсів та безпеки життя, професора Мельничука С.Д. - засновника даної спеціальності у нашому університеті, Валентин Анатолійович викладав одну із основоположних дисциплін - «Основи системного підходу та методи прийняття рішень». Залишаючись усі роки незмінним авторитетом для випускників спеціальності та членів випускаючої кафедри професор Рач і сьогодні активно співпрацює із Національним університетом біоресурсів та природокористування України.
     Студенти гідно захищають право отримати ступінь магістрів, адже незабаром їх знання, навички та вміння відстоювати власну позицію знадобляться для професійної самореалізації в реальних умовах, на підприємствах аграрної сфери…
 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook